Найвищій людині у світі подарували трактор

  Світ не без добрих людей. У цьому вкотре переконався Леонід Стадник - найвища людина у світі. - його зріст 2 метри 55 сантиметрів. Окрім триметрового ліжка, спец-автомобіля український велетень із Житомирщини отримав ще у подарунок давно омріяний трактор.
  Понад гектар землі має родина Стадників у селі Подолянці на Житомирщині. Однак відтоді, як кілька років тому мати Леоніда зазнала травм, - у поле чоловік виходить сам. Сусіди і раді допомогти, але й у самих клопотів не менше. Тому презентований залізний кінь став для Леоніда порятунком.

  Леонід Стадник, найвища людина у світі: "Ця робота на землі забирає дуже багато сил і егнергії. Тому що всі роботи виконуються вручну. У мене з`явиться більше вільного часу. Робота стане в задоволення".

  Мати Леоніда Галина Павлівна подарунку зраділа не менше ніж син. Каже, тепер обробляти угіддя стане набагато легше.

  Галина Стадник, мати: "Як льоні нравиться, той мені нравиться. Я живу його думкою. Ц така вещь що завжди знадобиться".

  Благодійники допомагають Леоніду не вперше. Кілька років тому львівські підприємці пошили йому парадного костюма та черевики, комунальники Житомирщини подарували триметрове ліжко, а енергетики, які і презентували трактор, рік тому обладнали будинок усіма сантехнічними зручностями. Та й ще автомобіль від Президента. Нині український Гуллівер каже - залишилася лише одна нездійсненна мрія - пролетіти над рідним селом на гелікоптері.

  Леонід Харшан, Сергій Базилюк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.27Мб)
  Попередній матеріал
  На Львівщині вшанували пам`ять Євгена Коновальця (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  У Києві триває Форум видавців (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: