Івано-Франківськ, студенти
Івано-Франківськ, студенти 5 канал

"Най це буде приємністю для Вашої Величності": як студенти Івано-Франківська королеву в гості запрошували

Читайте по-русски
Просять вінценосну особу завітати до них на посвяту першокурсників

Запросити в гості англійську королеву. Відеозвернення до Єлизавети ІІ записали студенти та викладачі одного з вишів Івано-Франківська. Просять вінценосну особу завітати до них на посвяту першокурсників. Як запрошували в гості королеву, бачили кореспонденти 5-го.

"Хай це буде приємністю для Вашої Величності. Ми вважаємо своїм скромним обов'язком попросити мить Вашої Королівської уваги", – зачитує листа професор Валерій Михайленко. Каже, звернення писав відповідно до всіх дипломатичних канонів. Щоб його неодмінно прочитали при дворі, надсилатиме офіційно.

"Пересічна людина скаже – ого-го, кого запросили. А чому б не зробити такий крок? Бо студент у свої роки може собі дозволити запросити навіть, може, людей з інших планет. Чому? Тому що те, що побажаєш студентам першого курсу, воно завжди збувається", – розповідає Валерій Михайленко, викладач кафедри перекладу і філології університету Короля Данила.

Разом з офіційним запрошенням до Букінгемського палацу надішлють і відеозвернення. До його запису долучилися понад дві сотні студентів і викладачів вишу.

Голова студентської ради Університету Короля Данила зазначає: "Чекаємо від неї якусь реакцію, відповідь. Це ми робимо вперше. Емоційно робимо. І для нас це теж захоплива така подія".

"Дехто не вірить в це, більшість студентів думає, що це якийсь жарт. Але насправді це все правда. І настрій справді дуже хороший", – ділиться враженнями студентка Наталія Яцко.Посвяту першокурсників заплановано на 30 серпня. Ініціатори акції сподіваються, що до цього часу звернення побачать при дворі, і Єлизавета ІІ відреагує на запрошення.

"Ми – університет Короля Данила, в нашій назві є королівська велич. І ми спробуємо зі студентами реалізувати мрію, яка виникла в нашому середовищі. А саме – запросити Її Величність королеву Єлизавету ІІ. Тому що це феноменальна постать, представниця найдревнішої, найпотужнішої на сьогодні монархії. І тому що університет – це територія вільності, мрій, і територія спроб реалізації цих мрій", – каже проректор університету Олег Андрухів.

За словами учасників акції, будуть раді, і якщо королева делегує від себе до Івано-Франківська когось із монаршої родини.

Ольга Рега, Сергій Попович, Івано-Франківськ, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Заблокували роботу і погрожували працівникам: невідомі увірвалися до служби автодоріг в Одесі – подробиці
Наступний матеріал
Фейкові новини і проблеми з видачею бюлетенів: які ще порушення зафіксували міжнародні спостерігачі на виборах (ОНОВЛЕНО)
Loading...