Уляна Супрун
Уляна Супрун glavcom.ua

"На Заході це був би скандал на всю країну": Супрун прокоментувала ситуацію з хабарем

  Під час перевірки у лікарні Вишневого виявили обладнання, яку було там приховане п'ять років тому

  Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун прокоментувала історію з пропозицією хабара у вигляді однокімнатної квартири, яку їй пропонував помічник головного радикала Олега Ляшка Олександр Богачовїй в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого. Про це інформує ТСН.

  "Я тоді подзвонила в НАБУ і переказала, що в мене було в кабінеті. Вони тоді сказали, щоб наступного дня я прийшла і написала заяву", - розповіла Супрун.

  Це трапилося у січні 2017 року. Слідчі дії та документування факту пропозиції хабара детективами НАБУ затягнулися на 14 місяців. Уляна Супрун зі своїм радником увесь цей час підігрували дійовим особам. Із МОЗу до лікарні відправили експерта для огляду медзакладу, чи є там місце, щоб встановити таке обладнання. Супрун розповіла, що експерт знайшов у лікарні приховане там діагностичне обладнання.

  "Ми дізналися, що ще від 2012 року є КТ (комп'ютерний томограф – Ред.), який ще навіть не встановлений в лікарні, а лежить в коробках. Це був би вже другий, а першим навіть не почали користуватися", – сказала Супрун.

  У міській лікарні на скандал навколо їхнього закладу лише віджартовуються. На відео, яке журналістам ТСН ексклюзивно передала НАБУ, видно, як міський голова Ілля Діков у приміщенні міськради передає помічникові Супрун попередні документи на квартиру.

  Після оприлюднення історії з пропозицією хабара помічник головного радикала Олександр Богачов написав Супрун SMS. 

  Чиновниця розказує, що в ній було написано: "Запитав, чому я звинувачую його в такій справі, він спробував допомогти. Немає розуміння того, що це корупція. Пропонування хабара міністру від мера міста – на Заході це був би скандал на цілу країну, людина була би в суді і за декілька місяців сиділа би в тюрмі", – зауважила Супрун. Зазначимо, що за 14 місяців слідства, повністю задокументованого хабара та обшуків у міській раді підозри нікому так і не висунуто, бо прокурори САП матеріали справи ще не погодили.

  Попередній матеріал
  Християни східного обряду святкують Великдень
  Наступний матеріал
  Дипломати РФ намагалися незаконно вивезти команду судна "Норд" з України – ДПСУ
  Loading...

  "Вона могла собі дозволити жити в будь-якій країні": Гройсман у ВР заявив про підтримку Супрун

  Профільний комітет ВР рекомендує звільнити Супрун

  Застраховане в США життя і $500 тисяч на пенсійному рахунку: що у декларації вказала Супрун

  Супрун розповіла, що включає Національний перелік лікарських засобів

  Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію зі своїм лікарем – Супрун

  У Запоріжжі під час спецоперації КОРД поранив патрульного