5 канал

На Яворівському полігоні бійці успішно знешкодили "ворога": розпочались навчання ЗСУ

У навчаннях беруть участь контрактники, резервісти та мобілізовані військовослужбовці

На час проведення навчань понад 1 тис. військовослужбовців оперативного резерву поповнили лави 80-ї десантно-штурмової бригади. Склад підрозділу змішаний - військовослужбовці-контрактники, мобілізовані та резервісти. Однак, за словами командирів, бійці працюють злагоджено.

Як зазначається, більшість із військових уже брали участь в АТО. Нині бійці проходять бойове злагодження на Яворівському полігоні, щоб у разі потреби прибути за викликом до військових частин і стати на захист Батьківщини.

Військовослужбовець резерву Сергій Смирнов на збори резервістів приїхав із Рівного. Каже, що демобілізувався лише два місяці тому. На вишколі боєць зустрів кількох побратимів.

"Мій підрозділ виконував бойові завдання на кордоні з Автономною Республікою Крим. Тут зустрів з 4-ї та 5-ї хвилі мобілізації товаришів: безпосередньо з 80-ї бригади і з 95-ї бригади", – додав військовий.

Як стало відомо, у пріоритеті навчань резервістів цьогоріч - тактична та вогнева підготовки. За умовним задумом, бойове завдання роти – добратися до місця локації противника та знищити ворожий опорний пункт.

"Складність полягала в тому, що незнайомий ландшафт, територія незнайома. Особовий склад працює в цій місцевості перший раз і не знає, де які болота, рови і т.д. Відпрацьовувалися рейдові дії, було виявлено противника й успішно його знищено", – пояснив військовослужбовець 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Володимир Ільчишин.

Як повідомляється, військові збори на Яворівському полігоні триватимуть 12 днів. За словами командирів, чимало резервістів уже виявили бажання підписати контракт та продовжити службу в бригаді.

Марічка Кужик, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
У ГПУ розповіли, що інкримінують Каськіву
Наступний матеріал
Масові протистояння на Святошино: з'явилась інформація про постраждалих активістів

Навчання за стандартами НАТО наступного року пройде 5 тис. українських бійців – Феллон

Бійці ЗСУ тримали оборону на Чернігівщині: розпочався масштабний вишкіл для резервістів та контрактників

В Одесі розпочались навчання інструкторів спецсистеми "Барс"

Полторак: На навчальні центри ЗС України виділено 250 млн грн