На столичному острові три дні без їжі та теплого одягу проживе мандрівник-екстремал

  Тридцять три країни за три роки і майже без грошей - в навколосвітню подорож зібрався вісімнадцятирічний мешканець Кременчука, Артем Сугонякін. Щоби підготуватися фізично, екстремал влаштував експеримент із виживання. Від сьогодні він три дні житиме на острові в Києві без їжі та теплого одягу.

  Артем Сугонякін, екстремал: "Я закален, мне не холодно в целом, но дискомфотно".

  Хоча температура повітря заледве плюсова, та роздягтися на холоді для Артема - не випробовування. У свої неповні вісімнадцять побувати встиг не лише в українських горах, але й на Кавказі та Уралі. Утім найстрашніше, каже, було на Алтаї.

  Артем Сугонякін, екстремал: "Без тропы, вдоль водопада, это высота 2800 метров, и ледяной ветер, там одни скалы, камни и везде снежные горы".

  Цього разу зібрався у Києві себе випробувати - три дні житиме на острові без даху над головою, без їжі і майже без одягу.

  Олександр Романюк, представник Червого Хреста: "Я бы не рекомендовал обычным людям на улице проводить такие эксперименты. Человек здесь подготовленный, парень здоровый, пульс, температура соответствующая, он морально настроен".

  Окрім морального налаштування, в Артема тільки сірники та ніж. Без їжі, каже, вже обходився не раз, а що не має теплого одягу, то теж не біда.

  Артем Сугонякін, екстремал: "Если сегодня сооружу какое-то укрытие, сделаю хороший костер, обоснуюсь основательно, то можна уже не переживать ни за ветер, ни за дождь - конечно если не будет что-то такого супер-сильного".

  А якщо щось і буде, то щоби все минулося без прикростей - на острові за хлопцем приглядатимуть експерти з виживання.

  Юрій Сорока, тренер-консультант з виживання: "Є аптечка, оце куртка, і є, на всяк випадок, теплі штани для Артема, якшо буде дуже холодно. Якщо він почне отак дрижати весь, то, звичайно, ми будемо припиняти, одягати".

  Припиняти експеримент Артем не налаштований. Щойно вибрався на острів - одразу взявся хазяйнувати. І, після декількох невдач, таки розпалив вогонь.

  Усі три дні гаятиме час гартуванням і спортом. Та це тільки підготовка до навколосвітньої подорожі з еко-місією. У неї юний мандрівник планує вирушити влітку.

  Інна Неродик, Іван Наконечний, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Луганський зброяр викував унікальний меч на честь свого діда
  Наступний матеріал
  У Держагентстві водних ресурсів обіцяють водопілля в межах норми
  Теги: