На передову з баяном: як боєць АТО захищає країну та піднімає бойовий дух

5 канал
Анатолій Рудницький, військовослужбовець Національної гвардії, який прийшов до війська лише торік, на передову з собою взяв не лише зброю, а й баян: тепер обороняє країну від ворога і підіймає бойовий дух побратимів

26-річний Анатолій Рудницький до Нацгвардії прийшов позаторік. Рік відслужив на строковій службі. Потому підписав контракт.

"Я за власною волею пішов! Був призваний на строкову службу. Потім сподобалося служити і вирішив пов'язати своє життя з армією! З Національною гвардією точніше!" – розповів він.

Окрім автомата, який йому видала держава, Анатолій на службу привіз свій баян. Тільки-но до рук бере інструмент, побратими починають робити замовлення.

5 канал

Крім свого підрозділу, тішить і побратимів, які служать неподалік. До них він їде у вільний від чергувань час.

"Ось ця вся буденність відходить на другий план. З'являється якийсь затишок! Якось навіть по-сімейному", – зазначив військовослужбовець Нацгвардії Олександр Прудніков.

"По два-три місяці перебували ось тут – це впливає на морально-психологічний стан кожного військовослужбовця. Тому такі люди потрібні в армії", – сказав інший військовослужбовець НГУ Ігор Привалов.

5 канал

Але баян не єдиний інструмент, яким володіє Анатолій.

"Він, що був у цивільному, завжди зі мною, він мій улюблений інструмент! Але на багатьох інструментах граю взагалі!" – розповів військовий.

Та за рік служби армія все ж змінила професійного музиканта. Його характер.

"Я став більш серйозним і більш відповідальним! Якщо я раніше не замислювався про майбутнє, то зараз я дивлюся вперед! Прагну, щоб і в моїй родині все було добре!" – сказав Рудницький.

5 канал

Вдома Анатолія чекають батьки і кохана дівчина. Для неї в нацгвардійця окремий репертуар.

День перемоги Анатолій прагне зустріти на кордоні з Росією, співаючи разом із побратимами. Лише потім, каже, подумає про професійну творчість.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал".

Попередній матеріал
"На металобрухт?": що чекає на Арку дружби народів у Києві
Наступний матеріал
Спроба "вимити" частину історії: реакція світу на польський закон про Інститут нацпам'яті
Loading...