На П`ятому каналі стартує проект "Вікно в Європу" (репортаж)

  У суботу о вісімнадцятій двадцять на "5 каналі" стартує новий проект "Вікно у Європу". Щотижнева програма - це ініціатива Євросоюзу, розрахована на молодих глядачів віком від вісімнадцяти до тридцяти п`яти років. Півгодини щотижня мають допомогти українцям краще зрозуміти, що відбувається у країнах Євросоюзу. Водночас з українцями наближатися до Європи будуть також у Білорусі, Молдові та Росії.

  Інтелігентний юнак у костюмі і краватці їде на велосипеді. Від сьогодні це обличчя можна бачити на рекламних плакатах інформаційної кампанії "Вікно у Європу". П`ятий канал, Радіо "Ера", газети "Донбас" і "Рівне вечірнє", а також інформагентство "Українські новини" стали інформаційними посередниками між Україною та Європою. Девіз проекту - Бачити більше. Зрозуміти краще. Одночасно з українцями наближатися до ЄС будуть громадяни Білорусі, Росії та Молдови.

  Еліс Мільштайн, диреткор проекту "Вікно у Євопу": "Загалом буде сорок дві години телеефіру, двадцять шість годин радіоефіру, двадцять чотири друкованих статті і двадцять он-лайн статей лише в Україні. Ми важаємо, що "Вікно у Європу" - дуже важливий комунікативний інструмент, який зможе іноформувати людей".

  Метью Грін, представник Європейської комісії в Україні: "Бюджет на всі чотири країни становить два мільйони чотириста тисяч євро. Ці гроші надходять з програми європейського сусідства".

  Із січня по квітень у ефірі двадцяти українських каналів кількість прорам про Європу становила менше ніж піввідсотка. Тепер П`ятий канал, який транслюється в усіх регіонах, спробує заповнити цю нішу.

  Поки фінасові можливості та складні візові процедури не дають можливості переважній більшості українців подорожувати Європою, вони зможуть дізнаватися про життя там через телевізійне вікно.

  Наталія Жижко, Рустам Ходжиєв, Андрій Верстюк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.33Мб)

  Попередній матеріал
  Українські співаки допоможуть міліції шукати зниклих дітей (репортаж)
  Наступний матеріал
  Нова жертва грипу "А" у США
  Теги:
  Loading...