Українські співаки допоможуть міліції шукати зниклих дітей (репортаж)

  Українські музиканти шукають дітей. Творчі люди вирішили допомогти міліції та службам розшуку знайти безвісти зниклих малят та підлітків. Написали пісню і зняли кліп, у якому показані фото таких дітей. Загалом станом на перше травня шістдесят шість маленьких українців перебувають у розшуку.

  Міліція і шоу-бізнес тепер працюють в парі. Їх об`єднали діти, які безслідно зникли. Шукати тепер будуть методами вокально-музичними. У пісні - жодного слова про розшук дітей - тільки прохання до маленьких українців не тікати від мами-тати, а тих, хто втекли, мерщій повертатися.

  "Hey, you" - така назва пісні, з англійської "Гей, ти". Так музиканти по-дружньому звертаються до зниклих дітей. Для наочності у кліпі показали їхні фотографії, місце і дату, коли дівчаток і хлопчиків бачили востаннє.

  Мало фейсів музикантів - а це гурти Dazzle dreams, "Друга ріка" та співачка Lama, але й фотографій дітей небагато - поки що двадцять. Хоча розшукують аж шістдесят шість неповнолітніх. За фактами зникнення сімнадцяти з них порушили кримінальні справи. Та є ще дуже багато дітей, яких швидко знаходять, але вони знову тікають - щоб жити на вулиці.

  Навряд чи втікачі побачать адресований їм кліп. Але якщо бодай одна дитина знайдеться завдяки цій музичній акції, значить співали недарма, кажуть музиканти. Кліп показуватимуть по телебаченню. На фінальних його акордах - номер телефону, за яким може подзвонити кожен, хто бачив зображених на фото дітей.

  Ольга Петрів та Андрій Білоножко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.13Мб)

  Попередній матеріал
  Стають відомі нові імена жертв НКВС, похованих у Биківні
  Наступний матеріал
  На П`ятому каналі стартує проект "Вікно в Європу" (репортаж)
  Теги:
  Loading...