Нова жертва грипу "А" у США

  Нова жертва грипу А у США. Жінка померла від ускладнень, спричинених хворобою. Загалом, у США недуга забрала життя вже чотирьох людей, по одній жертві зафіксували у Канаді і Коста-Риці. У Мексиці - від штаму А "H1N1" померли більше шістдесяти людей.

  Перші випадки недуги виявили у Малайзії і Перу. Хвора перуанка -тиждень тому повернулася зі США. Зараз перевіряють решту людей, які летіли із нею. У середу Перу відновила авіасполучення із Мекскою, перерване через епідемію.

  Про поновлення авіарейсів заявила і Аргентина. Їх скасували більше двох тижнів тому через загрозу проникнення штаму "H1N1". Натомість, контроль пасажирів в аеропортах посилюють удвічі. У самій Аргентині виявили лише один випадок зараження, пацієнта вже виписали з лікарні. З-поміж інших країн Латинської Америки авіасполучення із Мексикою перевали Куба та Еквадор. Загалом, кількість інфіковних новим грипом наближається до шести з половиною тисяч у понад тридцяти країнах світу.

  Хорхе Таяна, Міністр закордонних чсправ Аргентини: "Ми переконані, що перериваючи авіасполучення, захищали здоров`я наших громадян. Думаю, що нам вдалося обмежити та сповільнити поширення вірусу. Ми виграли час, щоби краще підготуватися до епідемії".

  Попередній матеріал
  На П`ятому каналі стартує проект "Вікно в Європу" (репортаж)
  Наступний матеріал
  ДАІ почала операцію "Номерний знак"
  Теги:
  Loading...