5.ua

На окупованій частині Донбасу терористи влаштували "праймеріз"

  Підтримувані Росією озброєні терористи на окупованій частині Донбасу влаштували самочинне "попереднє голосування", що, за їхніми словами, має визначити кандидатів на майбутніх місцевих виборах

  Проросійське терористичне угруповання "ДНР" здійснює таке голосування, яке на американський лад назвали також "праймеріз", у Донецьку й навколишніх селищах, підпорядкованих місту. Луганське угруповання "ЛНР" проводить його в Луганську, а також у місті Олександрівську й селищі Ювілейному, повідомляє видання "Радіо Свобода".

  На окуповані території Донбасу незаконно прибуло кілька проросійських діячів із західних держав, що, на думку сепаратистів, мають зіграти роль "міжнародних спостерігачів". Дехто з них уже виступив із заявами про "зразковий демократичний процес".

  Проросійські найманці також стверджують, що їхній захід не суперечить мінським домовленостям, які визначають, що місцеві вибори на окупованих територіях мають відбутися тільки за українським законодавством, а отже, мають бути призначені Верховною Радою України, а не незаконними терористичними органами.

  Нагадаємо, напередодні, 1 жовтня, ЗСУ та бойовики відвели сили біля Золотого згідно рамкової угоди підписаної 21 вересня у Мінську.

  Попередній матеріал
  Нічна погоня на Полтавщині: машина патрульних зачепила дівчину
  Наступний матеріал
  Смертельна ДТП у столиці: автівку розірвало навпіл

  Геращенко – на заяву представника ОБСЄ: "У Мінську ніякий закон про вибори на Донбасі не напрацьовується"

  Геращенко назвала неодмінну умову для проведення виборів на окупованих територіях

  Посол: Не може бути ніяких виборів на Донбасі, поки не буде перекриття кордону

  Шлінчак: Очільники МЗС Німеччини та Франції прагнуть вирішити конфлікт на Донбасі до виборів у своїх країнах