5 канал

Шлінчак: Очільники МЗС Німеччини та Франції прагнуть вирішити конфлікт на Донбасі до виборів у своїх країнах

Для багатьох країн тему Донбасу хотілося завершити до виборів у своїх країнах

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

"Для багатьох країн тему Донбасу, хотілося щоб вона завершилася до виборів, і те на скільки ці міністри хочуть цю тему завершити, чи принаймні відзвітувати, що вона хоч кудись рухається, очевидно, це і штовхає їх їхати до Києва і не тільки до Києва. Як відомо, Штайнмаєр два тижні тому був у Москві", - зазначив Шлінчак.

На запитання ведучого, чи політична кон'юнктура рейтингів на найближчих виборах в Німеччині і Франції примушує наших партнерів по "нормандському формату" їхати і тиснути на Київ, Шлінчак відповів: "Саме так. Останні рейтинги, які демонструє Меркель, свідчать про те, що вона втрачає свій авторитет і багато хто пов'язує це з тим, що не вдається, у тому числі, залагодити конфлікт, який відбувається між Росією і Україною. Є момент президентських виборів у Сполучених Штатах, де теж багато хто, і Росія у тому числі, вважали, що до кінця терміну Обами, він захоче продемонструвати якийсь прогрес".

Попередній матеріал
Аферист вимагав $70 тис. за працевлаштування на посаду голови Держагентства лісових ресурсів
Наступний матеріал
Геращенко констатувала відсутність прогресу в переговорах щодо ситуації на Донбасі

Порошенко і глави МЗС Німеччини та Франції 14 вересня скоординують заходи тиску на РФ

Посол Німеччини в Україні заявив про необхідність поступок Києва в Мінському процесі

Клімкін: Цього тижня до Києва із візитом приїдуть глави МЗС Німеччини, Британії, Франції та Данії