кодима 5.ua

На Одещині укріплюють кордони із самопроголошеною Придністровською молдовською республікою

Посилення охорони цієї ділянки кордону пов'язане з постійною напругою на межі з самопроголошеною ПМР

На Одещині посилюють кордон з невизнаним Придністров'ям. У Кодимському районі, що на півночі області, відкрили оновлений відділ прикордонної служби. Про це мовиться у сюжеті "5 каналу".

На моніторах прикордонники стежать за контрольно-пропускними пунктами. Це мозковий центр оновленого відділу прикордонної служби "Кодима". Окрім робочих кабінетів, також розташували кімнати для сну й відпочинку. Таке оновлення коштувало державі 3 мільйони гривень. На варті понад 100 бійців. Вони  охороняють майже 30-кілометрову ділянку українсько-молдовського кордону.

"В минулому році відстань охоронної ділянки кордону складала більше 45 кілометрів на один підрозділ. Сьогодні вдалося зробити до 25 км за рахунок збільшення чисельності відділів прикордонної служби", – наголосив перший заступник начальника подільського прикордонного загону Держприкордонслужби Руслан Дударев.

Також за допомогою квадрокоптерів стежать за територією з повітря. Для швидкого реагування бійці мають також джипи, мотоцикли й портативну телекомунікаційну станцію.

За словами голови Держприкордонслужби, посилення охорони цієї ділянки кордону пов'язане з постійною напругою на межі з самопроголошеною Придністровською молдовською республікою.

Це вже четвертий оновлений відділ прикордонної служби відкритий цього року. Попередні відкрили у Волинській та Львівський областях.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеська область, 5 канал

Попередній матеріал
Розвідка повідомляє про нові втрати армії РФ на Донбасі
Наступний матеріал
ФРТУ просить Гройсмана вирішити проблему з перевезенням вантажів залізничним транспортом
Теги:
Loading...

Солдатам НАТО дозволять перетинати кордон Латвії з готовою до бою зброєю

Російсько-український кордон посилили солдатами-строковиками

На Закарпатті прикордонники натрапили порушників, що намагалися перетнути держкордон уплав

Снайпери розстріляли кордон силовиків у США: як це було