Фото із відкритих джерел

ФРТУ просить Гройсмана вирішити проблему з перевезенням вантажів залізничним транспортом

За даними об'єднання, сьогодні в мережі залізниць України зупинено рух понад 10 тис. піввагонів

Федерація роботодавців транспорту України (ФРТУ) звернулася до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням розібратися із ситуацією, що склалася через проблеми з перевезенням вантажів залізничним транспортом. Про це йдеться у відповідному листі Федерації.

"Внутрішні проблеми "Укрзалізниці" становлять загрозу системній роботі реального сектора економіки, адже вітчизняні виробники змушені працювати в умовах постійного дефіциту рухомого складу", – мовиться у зверненні. 

Відповідно до даних Федерації, сьогодні в мережі залізниць України зупинено рух понад 10 тис. піввагонів. Причини "майже традиційні": нестача значного обсягу тягового рухомого складу та дефіцит запчастин, а серед нових – проблема закупівлі дизельного палива.

Об'єднання вважає за необхідне вжити ряд заходів, щоб виправити цю ситуацію. Наголошується на необхідності створення зрозумілої та прозорої процедури розподілу вагонів, наданні рівних можливостей користування вагонами всім вантажовідправникам, спрощенні процедури оформлення вантажоперевезень і більш ефективного документообігу – цьому допоможе впровадження механізму електронної накладної.

Автори листа виступають за розробку механізму акумулювання постійного запасу дизельного палива для локомотивів. Крім того, пропонується передбачити кошти на підтримку діяльності залізничного транспорту, в т.ч. за рахунок акцизу і митних зборів з дизельного палива, яке споживається залізницями.

У зверненні зазначається, що "Укрзалізниці" необхідно розробити публічний план модернізації рухомого складу. Також необхідно запровадити практику щоквартального публічного обговорення виконання фінансового плану і інвестпрограм "Укрзалізниці" із залученням роботодавців транспортної сфери та відповідних галузевих об'єднань підприємств.

Нагадаємо, раніше українські промисловці та аграрії звернулись до прем'єр-міністра з приводу вирішення ситуації із залізничними перевезеннями вантажів – документ

Попередній матеріал
На Одещині укріплюють кордони із самопроголошеною Придністровською молдовською республікою
Наступний матеріал
У Києві відбудеться ІІ Український форум з охорони здоров’я
Теги:
Loading...
Українські промисловці та аграрії звернулись до прем'єр-міністра з приводу вирішення ситуації із залізничними перевезеннями вантажів – документ

Українські промисловці та аграрії звернулись до прем'єр-міністра з приводу вирішення ситуації із залізничними перевезеннями вантажів – документ

Омелян спростував інформацію про підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці"

Омелян спростував інформацію про підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці"