Фото із відкритих джерел

Солдатам НАТО дозволять перетинати кордон Латвії з готовою до бою зброєю

  У разі, якщо незалежності Латвії буде загрожувати небезпека, у сил НАТО буде право перетинати кордон країни з уже зарядженою зброєю і готової до бою бронетехнікою

  Це передбачають підготовлені Міністерством оборони поправки до закону про статус закордонних військових сил. На думку аналітиків, це дозволить союзникам більш ефективно надати підтримку латвійської армії. Про це повідомляє видання Delfi.

  "У разі можливої агресії солдати НАТО також матимуть можливість пересуватися по території Латвії з зарядженим озброєнням", - йдеться у повідомленні.

  Як повідомлялося, лідери НАТО для стримування потенційної російської загрози на саміті Альянсу в Варшаві затвердили рішення про розміщення чотирьох міжнародних батальйонів в Польщі та країнах Балтії. Батальйон в Латвії очолить Канада.

  Очолювану Канадою бойову групу багатонаціонального батальйону в Латвії складуть 455 канадських військовослужбовців, повідомив під час візиту до Латвії командувач збройними силами Канади генерал Джонатан Венс.

  Інші країни, які беруть участь у створенні батальйону, зможуть самі вирішити, скільки військових направити в Латвію, це залежить від їх можливостей і бажання. "Зараз можу сказати, що в цій групі буде приблизно 1000 військових", - сказав Венс.

  Попередній матеріал
  Пугачова під наглядом охорони доправили у лікарню в СІЗО
  Наступний матеріал
  "Тиша в АТО": російські найманці вдарили по Новгородському з танка та зеніток

  Україна та НАТО підписали угоду про обмін таємною інформацією

  Винищувачі НАТО перехопили 7 російських військових літаків за тиждень – Міноборони Литви