На луганщині різьбяр по дереву створив цілу футбольну команду бабаків

  Європершість серед бабаків. На луганщині різьбяр по дереву створив цілу футбольну команду та групу уболівальників у вигляді бабаків. Над колекцією із 30 фігурок майстер разом із дружиною працювали півроку. Кожна тваринка - неповторна.

  Бабаки на Євро-2012. На трибуні і мама з дитиною, і фанати які радіють перемозі улюбленої команди, і незадоволені рішенням судді вболівальники. На полі – футбольна команда. І у кожного своя емоція.

  Бабак – символ Луганщини. Його зображення є на гербі області. За останні кілька років майстер Олександр Романенко вирізав їх у багатьох образах. Напередодні Євро-2012 вирішив підтримати збірну України. Для колекції бабаків-футболістів майстер упродовж двох років сушив заготовки. Бабаків робив із дуба, клена, берези та бука.

  Олександр Романенко, народний майстер Луганщини: "Все зависит от исходного материала. Материал позволяет – он меня планирует. Поэтому они для нас в той мере и степени остаются, какими мы их сотворили".

  Допомагала майстру у створенні колекції дружина Ольга. Розповідає, ідея створити футбольних  бабаків – була спонтанною. Щоби зберегти документальність - навіть матчі довелося переглядати.

  Ольга Романенко, дружина майстра: "Возмем чурку и нам захотелось такой образ. Сидя за столом мы начинаем спорить, находить общин идеи. И нам захотелось сделать к Евро-2012. Александр Ивановович вообще футболистом был. Играл с самого детства и в юношестве".

  Найближчими днями футбольних бабаків зможуть побачити львів’яни під час дружнього візиту луганської делегації до міста Лева. 

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Більше 100 млн. дол. збирається інвестувати в Україну йорданська фармацевтична компанія
  Наступний матеріал
  Брейвік не визнає норвезьких судів і вимагає розгляду його справи військовим трибуналом
  Теги: