Брейвік не визнає норвезьких судів і вимагає розгляду його справи військовим трибуналом

  Екстреміст Андерс Брейвік - не визнає норвезьких судів і вимагає розгляду його справи військовим трибуналом. Про таке він заявив у Осло перед початком першого судового засідання у його справі. (Перебіг процесу ви зараз можете бачити НАЖТВО). Норвежця звинувачують у подвійному теракті торік улітку. Тоді зловмисник організував вибух в урядовому кварталі Осло і розстріляв мешканців літнього табору на острові Утойя.
  Слухання почалися дві години тому. Спершу зачитали імена усіх 77 загиблих. Підсудний - визнає, що вбивав людей, але не вважає себе винним. Свої дії - пояснив боротьбою з ісламізацією Європи. Протягом перших п`яти днів засідання служителі Феміди зачитуватимуть обвинувальний висновок, заслухають прокурорів та адвокатів і розпитають зловмисника про мотиви та причини нападу. Потому виступлять свідки. Весь процес триватиме десять тижнів. Вирок винесуть наприкінці липня. Брейвіку загрожує 21 рік за ґратами. Якщо по закінченні цього терміну його визнають небезпечним для суспільства - термін ув`язнення можуть продовжити.

  Вібеке Гейн Баера, адвокат Брейвіка: "Підсудний не збирається вибачатися за те, що скоїв. Він наполягає, що ні про що не шкодує і вимагає щоб ми, його адвокати, на цьому наголосили, попри те, що таке дуже важко чути".
  Попередній матеріал
  На луганщині різьбяр по дереву створив цілу футбольну команду бабаків
  Наступний матеріал
  Південь Китаю накрив нищівний град
  Теги: