Фото mvs.gov.ua

На Луганщині даішників обстріляли з автомата

  Наряд інспекторів ВДАІ з обслуговування Антрацитівського району УДАІ ГУМВСУ у Луганській області обстріляли невідомі з автоматичної зброї.


  Про це повідомляє Прес-служба УДАІ ГУМВС України у Луганській області.

  Інспектори, здійснюючи нагляд за дорожнім рухом на 69 км автодороги Краснодон-Антрацит, близько 22:00 звернули увагу на автомобіль ВАЗ-21113, який рухався з боку сел. Рафайлівка з явними технічними несправностями, а саме в автомобілі не горіла ліва фара в режимі ближнього світла.

  З використанням жезла і свистка, а також включивши червоно-синій колір маячків на патрульному автомобілі, інспектори ДАІ спробували зупинити "Жигулі". Однак, водій, проігнорувавши вимоги співробітників Державтоінспекції, лише збільшив швидкість, намагаючись втекти в напрямку шахти ім. Фрунзе. Включивши звукову сирену, співробітники міліції кинулися наздоганяти "втікача".

  При наближенні до ВАЗу інспектора ДАІ з боку автомобіля, що наздоганявся, пролунали постріли автоматною чергою.

  Оскільки держ. номер переслідуваного автомобіля міліціонерам був відомий, було прийнято рішення викликати опергрупу і зорієнтувати інші наряди на затримання озброєних зловмисників.

  Прибулі на місце обстрілу наряду ДАІ співробітники слідчо-оперативної групи, виявили на місці події гільзи від автомата АК-74, калібру 5,45.

  Вжитими заходами розшуку був затриманий водій автомобіля "ВАЗ-21113" і сам транспортний засіб. Як пояснив водій, двох чоловіків, які стріляли в працівників міліції, він не знає. Він погодився всього лише підвезти їх, не припускаючи, чим обернеться для нього ця "халтурка". Ведуться слідчі дії щодо встановлення осіб пасажирів, які обстріляли наряд ДАІ.
  Попередній матеріал
  З’їзд адвокатів призначив трьох представників у Вищій раді юстиції
  Наступний матеріал
  Для видобутку води в Криму почали бурити свердловини