5.ua

На Донеччині суд відбирає житло у жінки з трьома дітьми [відео]

  Щохвилини сім'я Фролових чекає на візит судових виконавців. Мати родини Ганна згадує - п'ять років тому оформила кілька кредитів на прохання колишньої свекрухи. Та обіцяла вчасно повернути позики. Але незабаром Ганна дізналася, що винна банкам понад 70 тисяч гривень. Суд ухвалив – забрати будинок за борги. Однак, що робити з прописаними там трьома неповнолітніми дітьми, яких за законом не можна виселяти – в рішенні не сказано.

  Ганна Фролова, потерпіла: «Я должна добровольно выселиться, выехать из дома и передать ключи им. Когда я начала объяснять – мне некуда выселяться, мне сказали: это ваши проблемы, решайте их сами. Не выселитесь добровольно – мы подъедем, срежем замки, вывезем вещи сами, вас вытащим на улицу. Я спрашиваю: а как вы будете вытаскивать – будем применять силу».

  Місцеве управління юстиції коментувати ситуацію відмовляється. Через прес-службу передали – документи про відселення доопрацюють. А чиновники з опікунської ради заявили – рішення про виселення багатодітної матері вважають незаконним і будуть його оскаржувати.

  Євген Анастасов, заступник голови Старобешівської районної ради: «Согласно действующего законодательства, так как эта семья является многодетной, мы не имеем права и государство не имеет права. Попечительский совет в виде главы администрации однозначно будет опротестовывать решение суда. Я уверяю вас – мама с детьми не останется на улице».

  Окрім родини Фролових, від дій пенсіонерки постраждали ще щонайменше шість родин – її близькі друзі та родичі. Загалом, вона видурила в людей понад півмільйона гривень. Правоохоронці порушили провадження за фактом шахрайства і підробки документів.

  Тетяна Мусієнко, слідчий Старобешівського РВ МВС України в Донецькій області:«Всего следствием было доказано 15 эпизодов ее преступной деятельности, т.е. шесть эпизодов по факту мошенничества и 9 эпизодов по использованию справок поддельных при оформлении кредита. Ею было сообщено о подозрении и дело направлено в суд с обвинительным актом».

  Віднайти позичальницю, щоби повернути гроші – люди не можуть. Її телефон не відповідає, місце проживання вона також змінила. Правоохоронці запевняють – на засідання суду пенсіонерка приходить справно, тож оголошувати її у розшук – немає потреби.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Старобішевський район, Донеччина, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  Азаров хоче допомоги ЄС у схилянні Митного союзу до співпраці
  Наступний матеріал
  Російський суд поки не випустив з-за грат жодного із затриманих «грінпісівців» [відео]
  Теги: