5.ua

Азаров хоче допомоги ЄС у схилянні Митного союзу до співпраці

  З такою пропозицією український прем’єр звернувся до своїх колег з Росії, Білорусі та Казахстану. Азаров сказав, що від критики асоціації треба переходити до конструктиву, а саме – обмізкувати конкретні форми співпраці за нових реалій. Під час сьогоднішнього засідання уряду Азаров наголосив: Україна готова переконати своїх партнерів у тому, що є абсолютно надійні і апробовані у світовій торгівлі механізми запобігання реекспорту європейських товарів через Україну до країн Митного союзу.

  Микола Азаров, прем'єр-міністр: «Я офіційно запропонував главам урядів країн-учасниць Євразійського економічного співтовариства провести тристоронні консультації у форматі ЄС-Україна-Митний союз. Ми готові відповісти на занепокоєння наших партнерів, яке виникло щодо, нібито, майбутнього перенасичення українського ринку європейськими товарами і «витискання» українських товарів до Митного союзу. Цього не буде».

  Також чільник вітчизняного уряду заявив про готовність підписати важливі економічні угоди з Москвою. Зробити це сторони планують у рамках засідання міжурядового комітету з питань торговельно-економічних відносин 15-го жовтня у Росії.

  Нагадаємо, напередодні Микола Азаров мав зустріч із російським колегою в Астані. Він запропонував Дмитру Медведєву детально зупинитися на запитаннях, які турбують Росію у світлі можливого підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС, і заявив про готовність Києва приєднатися до 70-ти угод Митного союзу.

  Попередній матеріал
  Ібрагімовіч залишився у ПСЖ ще на сезон – його зарплатня зросла ще на мільйон
  Наступний матеріал
  На Донеччині суд відбирає житло у жінки з трьома дітьми [відео]
  Теги: