5.ua

На Донеччині сьогодні оголосили траур

  Траур через трагічні події оголосили у Донецькій області. Сьогодні там приспустять державні прапори і рекомендують утриматися від розважальних заходів.

  Тим часом, за фактом бійки у Донецьку затримали четверо людей. Іще 300, які брали активну участь в заворушенні, ідентифіковані. Найближчим часом, усіх їх викличуть на допити. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом масових безладів. Водночас, прокуратура Донецької області розпочала розслідування за фактом бездіяльності працівників міліції під час сутички. Там запевняють – відповідати повинні і ті, хто дозволив одночасне проведення мітингів у центрі Донецька.

  У результаті зіткнення загинув 22-річний Дмитро Чернявський. В лікарнях перебуває ще четверо людей, один з них – у тяжкому стані. Усього під час сутичок постраждало 25 осіб. Нагадаємо, напередодні ввечері після мітингу "за Єдину Україну" невідомі з боку проросійськи налаштованих мітингувальників розпочали бійку. Спочатку вони закидали людей яйцями, димовими шашкам та петардами. Потім почали жбурляти каміння і бити опонентів арматурою та дубинками.

  Микола Франтовський, прокурор Донецької області: "Прокуратурою уже почалася перевірка відносно посадових осіб органів місцевого самоврядування та органів влади. Яким чином було дозволено проведення двох мітингів на одній території та в один час. Я думаю, перевірка буде проведена за короткий термін. Також на сьогоднішній день є деякі питання до працівників органів внутрішніх справ. Внесено до Єдиного реєстру і ми проводимо розслідування провадження по працівникам міліції, по їх бездіяльності".

  Костянтин Пожидаєв, начальник ГУМВС у Донецькій області: "Я назначил проведение служебного расследования по данному факту, по действиям работников милиции, по результатам которого в ближайшее время будут сделаны определенные кадровые изменения. Всю ночь милиция принимала меры по установлению лиц, причастных к конфликту, 4 человека задержаны, идентифицированы по фото и видео материалам более 300 человек, которые доставляются в милицию для проведения следственных действий".

  Попередній матеріал
  Лавров і Керрі почали переговори по ситуації в Україні
  Наступний матеріал
  Тягнибок закликає закрити кордони для "агентури Кремля"
  Теги:
  Loading...