Снайпер РФ
Снайпер РФ dnews.dn.ua

На Донбасі постійно перебувають приблизно 50 російських снайперів – ГУР

  Читайте по-русски
  Підрозділи ЗС РФ діють на території України, аби підвищувати свій бойовий досвід

  На окупованій частині Донбасу постійно перебувають майже 50 снайперів із силових структур Росії. А загалом їхній штат становить до пів тисячі людей, поінформувало Головне управління розвідки Міноборони України в коментарі проєкту "Радіо Свобода".

  За даними розвідників, мовиться про снайперські підрозділи збройних сил Росії, Федеральної служби безпеки та інших силових структур. Діють на території України, аби підвищувати свій бойовий досвід. Окрім того, на українцях випробовують новітнє озброєння.

  За інформацією ГУР, снайпери постійно працюють у лавах бойовиків із 2016 року – у 1-му та 2-му "армійських корпусах" ЗС РФ, які підтримують терористичні угрупування "ДНР" і "ЛНР". Окупанти регулярно проходять навчання з російськими інструкторами.

  "За нашими даними, зараз штатна чисельність таких підрозділів становить близько 450 військовослужбовців-снайперів. Крім того, на територію України зараз дуже активно заходять снайперські групи збройних сил Росії, ФСБ, інших силових структур. Це близько 50 осіб, які постійно перебувають на нашій території для того, щоб відпрацьовувати найбільш важливі завдання і, крім того, підвищувати свій бойовий досвід щодо застосування снайперського озброєння в сучасних конфліктах", – розповів представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

  За його словами, здебільшого мовиться про короткий період часу, коли снайперська група заходить із території Росії на Донбас, виконує поставлене завдання, відпрацьовує елементи для підвищення своїх професійних якостей та перевіряє новітнє озброєння.

  Нагадаємо, наприкінці 2020 року на тимчасово окупованій території Донбасу тривали навчання супротивника, в яких взяли участь розрахунки протитанкових ракетних комплексів, снайпери, гранатометники, оператори безпілотників та технічних засобів розвідки.

  Попередній матеріал
  Порошенко вимагає створити ТСК у справі "вагнерівців" і відновити охорону офіцерів, які володіють даними про спецоперацію
  Наступний матеріал
  "Учитель і другий батько": помер перший очільник МЗС України Анатолій Зленко – як про нього відгукуються колеги-дипломати
  Loading...