Радіо Свобода

На Дніпропетровщині запустили проект з будівництва сонячної електростанції на €11 мільйонів

  Нову станцію планують ввести в експлуатацію наступного року

  У листопаді цьогоріч в Нікополі на Дніпропетровщині почнеться будівництво нової сонячної електростанції. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Як стало відомо, загалом тут працюватимуть майже 31 тис. панелей потужністю 10 МВт на добу. Вартість інвестиційного проекту – близько 11 мільйонів євро.

  "Дніпропетровщина – безпечний та перспективний регіон для ведення бізнесу. Один із проектів, реалізованих коштом інвесторів, сонячна електростанція в Підгородному. Тепер стартує аналогічне будівництво в Нікополі. Такі об’єкти вже позитивно зарекомендували себе в Європі. Сонячна енергія не тільки не вичерпується, а і є екологічно чистою", – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  Повідомляється, що інвестпроект реалізує компанія "Main Group Україна" із залученням французьких інвестицій. Земельну ділянку для сонячної електростанції площею 15 гектарів виділили на території Нікопольського заводу феросплавів.

  Як зазначається, проектно-підготовчі роботи вже завершено, а от будівництво заплановано на листопад. На реалізацію проекту відводиться від трьох до шести місяців. Об’єкт планують ввести в експлуатацію наступного року.

  Передбачається, що відповідний проект дозволить економити понад мільйон тонн вугілля на рік та уникнути шкідливих викидів.

  Нагадаємо, в липні у селі на Львівщині встановили вуличне освітлення на сонячних батареях.

  Попередній матеріал
  Бойові кораблі РФ увійшли в Балтійське море: у НАТО відстежують дії російської флотилії
  Наступний матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua

  Швейцарські благодійники придбали для інституту Амосова сонячну батарею

  У селі на Львівщині встановили вуличне освітлення на сонячних батареях

  Tesla побудує найбільше в світі джерело резервної електроенергії

  У Харкові будують котельню на альтернативному паливі