Швейцарські благодійники придбали для інституту Амосова сонячну батарею

В інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова встановили сонячну батарею

Тепер обігрів води для частини закладу відбуватиметься за рахунок сонячної енергії. Обладнання геліоколектора коштувало понад 200 тис. грн, заплатили ж за нього швейцарські благодійні організації.

Щорічно через хірургію інституту Амосова проходять близько 5 тис. пацієнтів. Тут роблять найскладніші в Україні операції на серці. Завдяки появі сонячної батареї для нагрівання води пацієнти та персонал не відчуватимуть незручностей під час відключення гарячої води у столиці. А медзаклад зможе заощадити кошти.

Гаряча вода коштуватиме закладу на п'ять тисяч гривень у місяць дешевше. Зекономлені гроші спрямують на потреби інституту, а також на розрахування з боргами.

Цей бойлер забезпечує гарячою водою половину шестиповерхового хірургічного корпусу. Надалі такі ж сонячні батареї планують встановити в іншій частині хірургічного відділення та терапевтичному корпусі.

Катерина Лихогляд, Данило Буланенко, Андрій Яковенко, "5 канал".

Нагадаємо, перший в Україні неонатальний бронхоскоп для інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова купили благодійники у січні цього року. Апарат унікальний. Завдяки йому вчасне обстеження може врятувати малюка.

Попередній матеріал
Став відомий переможець конкурсу "Допоможи ЗСУ піратським роликом" – відео
Наступний матеріал
Ейфелеву вежу в пам'ять про жертв стрілянини в Мюнхені підсвітили кольорами німецького прапора

Благодійники придбали неонатальний бронхоскоп для інституту Амосова

Хірурги інституту ім. Амосова врятували ще одне серце