На Дніпропетровщині під час навчань снаряд мало не поцілив у житловий будинок

  Помилка військових – ледь не стала фатальною. На Дніпропетровщині під час артилерійських навчань снаряд мало не поцілив у житловий будинок.

  Його солдати ненавмисно спрямували у бік найближчого селища – Знаменівки. Снаряд розірвався у небі, уламки впали на полі за 70 метрів від хах,  утворивши воронку розміром півтора на півтора метри. Селяни кажуть - за останні кілька років це вже третє подібне бомбардування їхнього населеного пункту. Військові  не заперечують, що сталася позаштатна ситуація. Звітують – винних знайшли та покарали.

  Леонід Бичук мешканець с. Знаменівка: "Гул пройшов сильний, або ракета летить, коли чую, замітив іскри полетіли, як гупнуло, а тоді ше один пролетів".

  Віктор Таран начальник відділу військової частини А1314: "Під час проведення стрільби один із снарядів, який був випушений із системи, він зрекошетив і на висоті до двох кілометрів на границі полігону підірвався… Я хотів би завірити жителів селища, що командуванням зроблені вдповідні висновки і подібне ми не допустим, щоб трапилося".

  Попередній матеріал
  Українці посіли VI місце у 1-й день ралі Abu Dhabi Desert Challenge [відео]
  Наступний матеріал
  Жертв стрілянини вшановують в американському Окленді
  Теги: