На Дніпропетровщині на племінних коней чекає голодна смерть [відео]

  На племінних коней чекає голодна смерть. Їх перетворюють на занедбану худобу у селищі Орлівщина на Дніпропетровщині. Селяни запевняють, на іподромі ситуація погіршується протягом останніх 10 років, а особливо після приватизації колишнього колгоспного заводу. Сюжет - Марії Вяткіної.

  Валерія Бондарева вже понад 10 років займається кінним спортом. Починала на іподромі в селищі Орлівщина. Каже, тоді ліпших скакунів годі було й шукати.

  Валерія Бондарева, кандидат в майстри спорту з кінного спорту: "Лошади были откормленные, они несли ценные спортивные качества в себе, они представляли Украину на соревнованиях, не только на всеукраинских, но и на международном…ипподром был в лучшем состоянии, там проводились соревнования".

  За десять років ситуація на іподромі кардинально змінилася, обурюються місцеві мешканці. Племінні коні масово почали хворіти. А кілька років тому, як колишній колгоспний кінний завод перейшов до приватних рук, ситуація стала взагалі критичною.

  Надія Ткаченко, місцева мешканка: "Мешканці села обурені таким не жорстоким, диким ставленням до тварин…Люди обурені до сльоз, з сльозами на очах розповідають – коні ждуть голодної смерті".

  Валерій Бондарев, місцевий мешканець: "То, что происходит там – это ужасно…в плачевном состоянии лошади. Многие идут на убой, на сколько я знаю, под нож, хотя это развитие животноводчества в Украине".

  Побачити занедбаних тварин журналістам не вдалося. Із дирекцією довелося спілкуватися телефоном. Повідомили, що приводу для хвилювань немає.

  Голова агрофірми також запевняє - їхнє підприємство налічує сім деятків коней. Утім, журналістам продемонстрували лише одного.

  Селищний голова у конфлікт не втручається. Мовляв, кінний завод - приватна власність.

  Віктор Гоценко, сільський голова Орлівщини: "Ну слышал бывают может быть какие-то перебои с сеном, не хватает, но бывает же, засуха в таком плане, все может быть….Я туда не вникаю, честно говоря, мне хватает свого".

  Потрапити на територію агрофірми вдалося лише обласним депутатам. Ті зробили декілька фото занедбаних тварин та передали їх разом зі зверненням до прокуратури. Відомство уже розпочало перевірку.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Вінниці неповносправний тренер тренує дітей кік-боксингу [відео]
  Наступний матеріал
  Масштабна пожежа у Польщі
  Теги: