На Буковині відзначили 71-ий День народження Івана Миколайчука

  На Буковині відзначили 71-ий День народження актора, сценариста та режисера Івана Миколайчука. Влаштували етнофестиваль "На гостини до Івана".

  Святкування розпочалося ходою із Мамаївців - зупинялися у всіх селах дорогою до Чорториї, де народився Миколайчук. Усіх зустрічали святковим короваєм, народними піснями, танцями та ярмарком. У садибі актора - чекали друзі та рідні кіномитця.   Іван Миколайчук, найбільш відомий як головний герой стрічки Тіні забутих предків. У його доробку також - такі кіношедеври як Пропала грамота, Камінний хрест, Білий Птах з чорною ознакою.

  Сергій Угринчук, сільський голова с. Мамаївці: "Іван Васильович казав колись, що, якби він дочекав до свого ювілею, то накрив би стіл від Чернівців до Чорториї. От так ми старалися зробити, щоби  символічний стіл у кожному селі району був накритий".

  Фрозина, сестра Івана Миколайчука: "Вже треба вдуматися, що його немає, а мені здається, що він є. Бо, подивіться, скільки людей приходять, скільки говорять про нього, скільки цього всього. І мені здається, що він є".

  Попередній матеріал
  Євро-2012. Фунтик прогнозує перемогу Греції та Чехії
  Наступний матеріал
  Кубок Барбоса-2012 [відео]
  Теги: