Кубок Барбоса-2012 [відео]

  Богатирі та мініатюрні, чорні, білі, хвостаті - але усі без породи та з люблячими господарями. Понад 2 сотні собак у столичному парку Дружби Народів змагалися за "Кубок Барбоса" та демонстрували таланти. На цьому конкурсі не зважають ані на зовнішність, ані на походження. До уваги беруть лише навички псів та їхню життєрадісність.

  Без породи та родослівної зірковим життям насолоджуються усі конкурсанти "Кубка Барбоса". Спершу  - крокують червоною доріжкою. Потім - фотосесія та демонстрування талантів. Для господарів чотирилапі влаштовують концерт. З піснями.

  І танцями.

  Потому - дефіле. На подіумі - бджілки, спайдермени, метелики, лікарі, художники та моряки. Національні костюми - теж у моді.

  Але тренд собачої моди 2012 - образ дракона.

  За кубок "Барбоса" змагаються і собаки-інваліди. Їхні господарі переконують - такі трилапі улюбленці аж ніяк не гірші, за інших.

  "Кубок Барбоса" проводять вже сьомий рік поспіль, щоб привернути увагу до проблеми тварин у притулках та на вулицях. За цей час свої таланти продемонстрували понад півтори тисячі безпородних собак.

  Ксенія Дворнікова, Сергій Клименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  На Буковині відзначили 71-ий День народження Івана Миколайчука
  Наступний матеріал
  Піраміда МММ-2011 - рухнула
  Теги: