Техніка
Техніка фото Європейська солідарність

На будівництво фортифікацій – Порошенко відправляє екскаватори в одну з інженерних бригад

Читайте по-русски
Лідер партії "ЄС" наголосив: мова йде про існування держави

Вісім екскаваторів, які купив Петро Порошенко, відправляють на фронт в одну з інженерних бригад, щоби будувати фортифікаційні споруди. Як розповів п'ятий президент, окрім землерийної техніки військовим передадуть інше необхідне обладнання. За його словами, контрактувати техніку для будівництва почали ще в жовтні минулого року. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

"За моєю спиною знаходяться потужні екскаватори, грейдери, навантажувачі. Чотири з них вживані, але повністю обслужені нашою командою. А чотири – абсолютно нові. Вони повністю підготовлені, пофарбовані, обладнані, обслужені і з завтрашнього дня вирушають на схід у склад однієї з інженерних бригад, де починають роботи з будівництва фортифікаційних споруд", – сказав Порошенко.

Петро Порошенко
Петро Порошенкофото Європейська солідарність

Він зауважив, що влада надто пізно почала виділяти кошти для оборонних споруд.

"Лише в січні, через два роки повномасштабної війни була прийнята постанова уряду про виділення перших коштів, хоча дорожнє будівництво вони не припиняли. В лютому був виділений основний транш, два дні тому ще виділили 5 млрд грн", – розповів Порошенко.

Лідер партії "ЄС" зазначив: "Ми даємо не тільки бульдозери, не тільки екскаватори, йдуть і бензопили, і все необхідне обладнання – для того, щоб якнайшвидше побудувати фортифікаційні споруди".

Техніка
Технікафото Європейська солідарність

"Наступну партію ми матимемо вже на наступному тижні. Ми зробимо все можливе для того, щоб встигнути до російського наступу. Для того, щоб ніякі (ред. – ворожі) КАБ, ніяка (ред. – ворожа) артилерія не змогла зсунути нас, щоб ми фортифікаційними спорудами, по-перше, захистили (ред. – українських) солдатів, захистили українську землю", – наголосив Порошено.

У пресслужбі партії мовиться: "Раніше "Європейська Солідарність" ініціювала створення у Верховній Раді ТСК з питань будівництва фортифікаційних споруд. Петро Порошенко закликав владу виділити кошти на оборонні укріплення ще в серпні 2023 року".

"Була вимога щодо внесення змін до бюджету для різкого збільшення фінансування фортифікаційних споруд. Починаючи з жовтня з цього приводу були проведені три Ставки, були дані жорсткі доручення. Але побудова не розпочалася і грошей не було виділено", – нагадав Порошенко в інтерв'ю Віталію Портникову.

"Зараз ми маємо іншу крайність – непрозоре виділення фінансування і дуже сильне затягування з введенням їх в експлуатацію", – вважає політик.

Лідер партії "ЄС" наголосив: "Наша пропозиція, наша законодавча вимога щодо створення Тимчасової слідчої комісії по фортифікаційних спорудах не ставиться на голосування четвертий місяць. А це якраз та єдність, навколо якої ми маємо об'єднатися. Єдність навколо Збройних сил і єдність навколо фортифікаційних споруд. Бо народ має право знати темпи будівництва, де ми можемо підтримати і прискорити, знати прозорість фінансування – для того, щоб як на "великому крадівництві" не набивали кишені ті самі особи. Вибачте, сьогодні мова йде про існування держави".

Нагадаємо, Порошенко закликає владу спільно терміново будувати фортифікаційні споруди.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
Розрахована на одночасне перебування майже пів тисячі дітей: у Харкові презентували підземну школу – сюжет
Наступний матеріал
росія готується мобілізувати 300 тисяч військових – "Час новин: підсумки"
Loading...
Сильні фортифікації – це питання національної безпеки – Ірина Геращенко

Сильні фортифікації – це питання національної безпеки – Ірина Геращенко

"Європейська Солідарність" ініціює створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії з питань будівництва фортифікаційних споруд

"Європейська Солідарність" ініціює створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії з питань будівництва фортифікаційних споруд

Порошенко закликав владу негайно будувати фортифікаційні споруди

Порошенко закликав владу негайно будувати фортифікаційні споруди