clinic.gov.ua

На базі Hyundai: в Україні розпочали виробництво сучасних "швидких"

  Компанія планує вже 2018-го року випустити 80 автомобілів, а в 2019 – 500 одиниць "швидкої"

  В Україні розпочали виробництво автомобілів швидкої медичної допомоги, які виготовлятимуться на виробничих потужностях компанії Briorson Motors на базі моделі Hyundai H350. Про це зазначили в представництві компанії "Хюндай Мотор Україна", повідомляє "Укрінформ".

  Компанія планує вже 2018-го року випустити 80 автомобілів, а в 2019 – 500 одиниць "швидкої".

  "Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя. У планах компанії випуск 80 автомобілів "Швидкої допомоги" і мобільних амбулаторій у 2018 році. У 2019 завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки", – заявив представник Briorson Motors Владислав Котляренко.

  За словами Котляренка, Hyundai H350 було обрано як базова модель, оскільки цей автомобіль визнано в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі за 12 параметрами.

  "Ми свідомо обрали базовою моделлю для виробництва наших автомобілів Hyundai H350. Цей автомобіль протягом останніх кількох років визнається в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі за 12 параметрами, серед яких – безпека, продуктивність, місткість, маневреність і економічність ", – зазначив представник Briorson Motors.

  Як повідомляв 5.UA, радник в.о. міністра охорони здоров’я України Олександр Ябчанка розповів, чим концептуально екстрена медична допомога відрізнятиметься від тієї, що зараз є в Україні.

  Попередній матеріал
  Омелян повідомив, хто профінансує побудову автобану Маріуполь – Запоріжжя
  Наступний матеріал
  НАБУ взялося розслідувати закупівлю локомотивів General Electric

  МОЗ вводить нові правила: у яких випадках "швидка" приїде

  Нові правила виклику "швидкої": про переваги і недоліки – в ексклюзивному інтерв’ю з речником МОЗ

  Нерозділене кохання: у Києві чоловік підпалив чужий автомобіль

  У МОЗ розповіли, як вберегтися від отруєння грибами

  Життя повертається: як у звільненій Катеринівці наново відбудували понищений ворогом фельдшерсько-акушерський пункт – репортаж

  Отруєння у школі: на Рівненщині госпіталізували семеро учнів