На "5 каналі" стартує проект "Ранок на П`ятому"

  Прокидатися на світанку тепер буде ще приємніше. Новий проект "Ранок на П`ятому" стартує вже цього понеділка. З 6:30-ти до 9:15 разом з вами буде команда "5 каналу". Стисло про найголовніші новини попереднього дня і про події сьогоднішнього. З приємністю повідомляємо, що ведучими цього ранкового шоу будуть Катерина Кельбус та Артем Овдієнко, які нині не сплять ночами і посилено працюють над проектом.
  Мирослава Ульяніна, 5 канал: "Рецепт бадьорого дня - випити зранку філіжанку запашної кави. Рецепт успішного інформаційного дня - увімкнути вранці телевізор. Ми пропонуємо це об`єднати і почати ранок із 5-им. Зробити з нами перший ковток інформації".

  Над ранковою програмою всі працюють у поті чола. Журналісти зі скаженою швидкістю пишуть сюжети. Редактори їх нещадно правлять. Відеоінженери годинами не виходять з монтажки. І все це - заради якісних двох з половиною годин наживо. На нову програму неабиякі сподівання.

  Юлія Жмакіна, керівник проекту: "Вона просто буде дуже функціональна. Для сучасного покоління, яке має орієнтуватися в дні, має зрозуміти все - погоду, валюту, тенденції, політику - буквально все. І в дуже лаконічній і зручній формі. Без усіляких мережива, бантіков і т.д."

  Ранковий дебют - у понеділок. А поки що - пробні ефіри о першій ночі. А от і ведучі - Катя й Артем. Для них новий проект - це професійний виклик. Тому нині працюють практично без сну. Проглядають останні новини, анонси, готуються до розмови з гостем  і корегують сценарний план.

  Досі вони були ведучими новин. Тепер стануть господарями довгого і складного ефіру. Але вони у міцних руках творчої групи. найгарячіші пристрасті - в ефрній апаратній. Там ситуацію контролює головний режисер каналу. Він - у пошуках нової стилістики.

  Олександр Ракоєд, головний режисер каналу: "Більш розкута, ніж усе, що ми бачимо зараз на каналі. Тобто це буде єдиний проект, де не буде фактично "галстука".

  На годиннику - близько другої ночі. Запис пробної програми триває. Напруження не витримує редактор. Поки усі заклопотані, він нишком виходить за кавою.

  Юрій Лисенко, редактор "Ранку з 5": "Сьогодні набагато краще, ніж в попередні рази. Тому що в попередні рази  ну просто нічого не виходило. Все валилося з рук, апаратура відмовляла і в нас нічого не виходило. Сьогодні ніби -тьху-тьху-тьху - щоб не зглазити".

  Тим часом у студії - останній дубль.

  Мирослава Ульяніна, 5 канал: "Свіжий, щойновичавлений концентрат з найважливіших подій, що сталися за день попередній. Плюс - анонси нового дня. Такий він - "Ранок з 5-им".

  Мирослава Ульяніна, Дмитро Большаков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.96Мб)
  Попередній матеріал
  Банки Східної Європи заговорили про серйозні проблеми (репортаж)
  Наступний матеріал
  Судно “Фаїна” рухається до Кенії
  Теги:
  Loading...