Мітинг під ОПУ "Ні капітуляції"
Мітинг під ОПУ "Ні капітуляції" Фото: Ярослава Жуковська/Громадське радіо

"Прагнемо справедливості": що вимагали від влади учасники мітингу проти "всеосяжного перемир’я" на Донбасі

Читайте по-русски
Організатори акції звинувачують Володимира Зеленського в держзраді
Під будівлею Офісу президента в Києві в понеділок, 27 липня, люди зібралися на акцію протесту проти нової домовленості щодо припинення вогню на Донбасі, яке почало діяти з 27 липня. Ігор Лапін, співкоординатор "Руху опору капітуляції", розповів в ефірі програми "Інфовечір" на 5 каналі", що вимагали від влади активісти.
"Ми маємо домогтися скасування указу відкривати вогонь у відповідь. Прагнемо досягти кримінального переслідування тих, які дають такі накази. Ми вимагаємо звільнення низки посадових осіб, замінюючи їх на патріотів нашої країни. Зупинити роззброєння на передовій. Дати указ знищувати ворожі сили у відповідь на обстріл. Ми нікому ультиматумів не ставимо, ми прагнемо справедливості", – розповів активіст. 

"Наступний момент, на що хочеться звернути увагу, – це кримінальне переслідування за державну зраду. Я подав кримінальне впровадження до ДБР. Зразки цих заяв роздали людям, які теж від свого імені подаватимуть кримінальні провадження, щоб притягнути до відповідальності за державну зраду. Зеленський не виконує свої функції верховного головнокомандувача ЗСУ", – додав Ігор Лапін.
Також мітингувальник заявив, що якщо до 24 серпня влада не виконає ці умови, то вони "будуть захищати країну будь-яким способом". Це не просто акція, це підготовка до безстрокових акцій. 
 

Попередній матеріал
Смерть бізнесмена внаслідок вибуху на Львівщині: подробиці трагедії
Наступний матеріал
Прес-служба "Динамо" опублікувала переписку Суркіса з Луческу
Loading...