segodnya.ua

"Ми не полюємо на відьом": Омелян розповів, скільки справ порушили проти посадовців "Укрзалізниці"

  За словами міністра, наразі важливо подолати корупцію в "Укрзалізниці" та "Укрпошті"

  Проти різних посадових осіб "Укрзалізниці" вже порушено близько 400 кримінальних справ. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі одного з українських телеканалів.

  "Це питання і посадових призначень, і пасажирських перевезень. Вся ця система не може триматися на одній людині - ми говоримо про сформовані стійкі групи впливу, які ми хочемо зупинити. "Укрзалізниця", на жаль, далека від того, щоб бути ідеальною. Ми також маємо справу з групами зовнішнього тиску і впливу", - заявив Омелян.

  Крім того, міністр повідомив, що до кінця року Мінінфраструктури планує введення ще однієї електронної системи, яка забезпечить прозорість усього процесу будівництва інфраструктурних об'єктів.

  "Ми не полюємо на відьом, ми полюємо на корупціонерів. Якщо реформування "Укрзалізниці" і "Укрпошти" буде успішним, ми покажемо іншим, що ми рухаємося у правильному напрямку", - зазначив міністр.

  Нагадаємо, 12 липня детективи НАБУ затримали трьох чиновників "Укрзалізниці", яких підозрюють у розкраданні державного майна під час проведення держзакупівель. За два тижні, 25 липня, детективи НАБУ затримали начальника департаменту закупівлі "Укрзалізниці".

  Нагадаємо, 26 липня Войцех Бальчун представив план розвитку "Укрзалізниці"

  Попередній матеріал
  Київський метрополітен попереджає про можливі зміни в роботі через "хресну ходу"
  Наступний матеріал
  Ар'єв опублікував фото "афганців", які вивезли з Києва "чорну роту" "Беркуту"

  "Від чистоти – до істотного підвищення якості": Балчун представив план розвитку "Укрзалізниці"

  НАБУ затримало керівника департаменту закупівлі "Укрзалізниці"

  Володимир Омелян: Я жартував з новим керівником "Укрзалізниці", що не хочу, щоб українську мафію поміняли на польсько-українську

  Детективи НАБУ затримали 3 чиновників "Укрзалізниці" за підозрою в організації шахрайських схем