5.ua

МВС спростовує захоплення приміщення телекомпанії в Луганську

  В Міністерстві внутрішніх справ не підтвердили інформацію про захоплення приміщень приватної телекомпанії в Луганську. Відповідну заяву розповсюдила прес-служба МВС 10 березня.

  «О 9 ранку 10 березня група осіб, близько 30-ти чоловік, які мітингували біля Луганської облдержадміністрації, пішли до приватної телекомпанії, яка належить громадянину Ландику. За їхньою інформацією, у цій будівлі знаходився народний депутат Олег Ляшко. Мітингуючі вимагали від керівництва каналу зустрічі із народним обранцем», - йдеться в повідомленні МВС.

  За словами правоохоронців, представники телекомпанії запропонували ініціативній групі у складі 5-ти чоловік пройти до приміщення та оглянути його, аби впевнитися, що Олега Ляшка там немає, що й зробили мітингувальникі. Проте, побачивши, що того, кого вони шукають там немає, мітингувальникі висунули вимогу виходу в ефір на цьому ж таки телеканалі. Працівники телекомпанії відмовили, мотивуючи це тим, що це - приватний канал.

  «Увесь цей час на місці перебували правоохоронці, які здійснювали охорону громадського порядку. Після того, як ці люди покинули приміщення телеканалу, до Ленінського райвідділу міліції міста Луганська надійшла заява від працівниці телекомпанії про те, що у неї зник гаманець. Наразі за цим фактом правоохоронці проводять перевірку», - повідомляють в МВС.

  Попередній матеріал
  Брюссель побачив у діях Росії загрозу для всього ЄС
  Наступний матеріал
  Соболєв пропонує починати процес люстрації чиновників вже цього тижня
  Теги:
  Loading...