5.ua

Соболєв пропонує починати процес люстрації чиновників вже цього тижня

  Громадський активіст Єгор Соболєв, який зараз очолює створений новою владою Комітет з люстрації, пропонує почати роботу з вирішення перших проблем в роботі нового органу. Про це він 10 березня написав в своєму блозі.

  Першим кроком Соболєв бачить ухвалення закону про по життєву заборону обіймати в Україні державні посади та балотуватися на виборні 7 особам: Віктору Януковичу ,Андрію Клюєву, Віктору Пшонці, Віталію Захарченку, Олександру Якименку, Андрію Портнову, Олені Лукаш.

  «Цей закон мають внести на ухвалення лідери усіх партій і груп, що утворили коаліцію після Революції. Так не буде ревнощів. Парламентарі можуть доповнювати цей список. Головне, щоб не викреслювали. Останнім пунктом закону має бути речення: «Дія закону також розповсюджується на всіх осіб, які будуть визнані в організації масових вбивств в центрі Києва в листопаді 2013-лютому 2014 років», - підкреслює Єгор Соболєв.

  Другий закон, який має ухвалити Рада – закон про люстрацію суддів, що забирали права та ув'язнювали учасників протестів.

  «Ці судді підписували написані за них рішення про взяття заручників? Забирали права «за Межигірря». Ось хай ці підписи і стануть для них підписами під вовчим квитком у професію Українського Судді,- впевнений Соболєв, - Правляча коаліція має всі можливості ухвалити ці два закони вже наступного тижня».

  На думку Єгора Соболєва, Україну об'єднає ідея антикорупційною люстрації. Коли право залишитися на посадах отримають ті, хто зможе пояснити, звідки в нього його майно та гроші

  Попередній матеріал
  МВС спростовує захоплення приміщення телекомпанії в Луганську
  Наступний матеріал
  Після допиту в ГПУ Добкін був відправлений в СІЗО
  Теги:
  Loading...