5.ua

МВС: Під час сутичок під Києво-Святошинським судом постраждали 20 працівників "Беркуту"

  У МВС зазначають: унаслідок учорашніх подій постраждали два десятки працівників "Беркута" й одного з них ушпиталили з переламом ноги. У міністерстві наголошують, за дії активістів під Києво-Святошинським судом передбачено до 5-ти років в`язниці. Після учорашніх і сьгоднішніх нічних сутичок міліція відкрила 5-ть проваджень: за втручання у діяльність суду та погрози або насильство щодо працівнкиів правоохоронних органів, за блокування дороги на проспекті перемоги та два за хуліганство.

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: «Правоохоронці діяли в рамках своїх законних повноважень. Для забезпечення виконання рішення суду мали всі підстави для застосування сили. Радикально налаштованими активістами пошкоджено автобуси міліції, приміщення суду, заблоковано проїжджу частину на проспекті Перемоги. Частина мітингувальників продовжили протиправну діяльність, блокуючи автобуси з працівниками міліції біля Святошинського районного управління і пошкодили їх».

  Водночас столична прокуратура з'ясовує обставини перевищення службових повноважень беркутівцями - під час подій біля суду та за побиття Юрія Луценка біля святошинського райвідділку. 

  Попередній матеріал
  В Одесі через аномально теплий січень розквітли дерева [відео]
  Наступний матеріал
  У Донецьку проходить 5-й благодійний ярмарок медяників [відео]