5.ua

МВС: Одна з версій замаху на Кернеса - помста за протидію сепаратистам

  Одна з версій замаху на міського голову Харкова Геннадія Кернеса – помста за протидію сепаратистам.


  Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, коментуючи хід розслідування замаху на Кернеса, повідомляє УНІАН.

  За його словами, у діях зловмисників чітко прослідковується сценарій із дестабілізації ситуації в регіоні.

  Яровий поінформував, що правоохоронці розглядають кілька версій замаху на посадовця. "Одна з основних версій – реакція по-сепаратистськи налаштованих осіб на останні події, що відбулися у Харкові", - підкреслив він, нагадавши, що 27 квітня міліціонери Харкова затримали 13 радикально налаштованих громадян, у яких було вилучено небезпечні предмети: ящик з "коктейлями Молотова", маски, дерев’яні палиці, вибухові пакети та цвяхи. Метою дій затриманих, вважає заступник міністра внутрішніх справ, є дестабілізація обстановки в цьому регіоні.

  "Ми бачимо, що все це проводиться по заздалегідь спланованому сценарію. Ми знаємо, які події відбувають в Донецькій області – Артемівськ, Макіївка, Слов’янськ. Я вважаю, що ці сили продовжують свої дії, свої акції для того, аби дестабілізувати обстановку в Харкові", – наголосив Яровий.

  Він також зазначив, що наразі правоохоронці знайшли речові докази, в тому числі – гільзу від зброї, на місці події працюють експерти. Найближчим часом з’являться результати експертиз, тож правоохоронці матимуть змогу побачити, як складалася ситуація навколо цього злочину, сказав Яровий.

  "На сьогоднішній момент ситуація в Харкові складна, але міліція вживає усіх заходів, аби обстановка в Харкові була стабільною", – запевнив заступник міністра внутрішніх справ.

  Нагадаєм, на харківського міського голову Генадія Кернеса вчинили замах під час поїздки до Саржиного Яру для купання в місцевому джерелі. Кернес перебуває у важкому стані, у нього прострелені легені і печінка.
  Попередній матеріал
  Українським військовим почали видавати американські сухі пайки
  Наступний матеріал
  "Укртрансгаз" пропонує Eustream з’єднати газотранспортні системи
  Теги:
  Loading...