Нагрудні камери для поліцейських
Нагрудні камери для поліцейських http://umdpl.info

МВС хоче збільшити штрафи за образи поліцейських і затруювання їх газовими балончиками

  Читайте по-русски
  За використання сльозогінного газу проти поліцейських або інших учасників акції хочуть ввести кримінальну відповідальність

  У Міністерстві внутрішніх справ готують законопроєкт про посилення відповідальності за образу поліцейського та застосування газових балончиків під час акцій. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в інтерв'ю "РБК-Україна".

  Чиновник сказав: "Після подій під судом щодо Стерненка я отримав завдання розробити законопроєкт. У ньому буде збільшено штраф за образи поліцейських, які ми чуємо постійно. Далі, щодо використання газових балончиків: ми будемо вводити додаткову відповідальність для тих, хто труїть ними поліцейських або інших учасників акції".

  Він додав, що звичайні люди можуть мати балончики як засоби самозахисту, але коли сльозогінний газ використовується проти поліцейських або інших учасників акції – це є порушенням і вже не мирною акцією протесту.

  "Це буде додаткова кваліфікуюча ознака. У статті Кримінального кодексу про хуліганство як обтяжуюча обставина вказується використання кастетів, біт тощо, ми додамо туди ще і сльозогінний газ", зауважив Геращенко.

  Він наголосив, що тоді за це можна буде отримати реальний термін.

  Як повідомляв 5.UA, 19 червня 2020 року у Дніпрі затриманий пострілом убив 30-річного поліцейського

  Попередній матеріал
  За рік вирубка лісів у Карпатах зросла усемеро – BBC
  Наступний матеріал
  "Тортури та рейди проти кримських татар" – Генсек ООН розповів про порушення прав людини в окупованому Криму
  Loading...