Facebook / Генштаб ЗСУ

Муженко раптово перевірив у дії нову систему підготовки розвідників "БАРС"

Начальник Генштабу відвідав полігон, де армійські розвідники тренуються з використанням елементів навчальної програми "БАРС"

У четвер, 28 квітня, генерал армії Віктор Муженко здійснив раптову перевірку бойової підготовки одного з окремих підрозділів армійської розвідки на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині, інформує прес-служба Генштабу. Метою приїзду було визначити ефективність нововведень у процесі бойової підготовки військ, які запроваджуються з урахуванням досвіду АТО та переходу українського війська до стандартів провідних європейських країн.

У повідомленні уточнили: армійські розвідники на різних ділянках місцевості у рамках тактико-спеціального двостороннього навчання з бойовою стрільбою продемонстрували начальнику Генштабу дії розвідувального підрозділу в ході оборонного бою із переходом до рейдових дій. У ході заняття відпрацьовувались не лише навички управління боєм командирів, тактичні дії особового складу, але й психологічна стійкість та фізична витривалість особового складу при веденні бойових дій.

Віктор Муженко позитивно оцінив інновації у навчальному процесі: "Солдати та офіцери демонструють добрий рівень підготовки. У особистому спілкуванні також схвально відгукуються про нові запровадження. На найближчому етапі ця система не потребуватиме перегляду".

Начальник Генерального штабу уточнив, що армійські розвідники тренуються з використанням елементів навчальної програми "Бойова Армійська Система", скорочено – "БАРС". Вона розроблена фахівцями ЗС України з урахуванням провідного світового досвіду для підрозділів Сил Спеціальних Операцій. Вона є своєрідною базовою платформою для підготовки армійської розвідки, спецпризначенців та частин ВДВ, і включає у себе заняття із спеціальної тактики, застосування зброї, вогневої підготовки тощо. Згодом її планують доповнити новими елементами та інтегрувати у підготовку усіх видів та родів військ Збройних Сил України. Зараз базовий курс триває близько двох місяців, згодом його збільшать до трьох.

Що ж стосується самих ССО, то за даними міністра оборони Степана Полторака, вони будуть готові до виконання бойових завдань до кінця цього року. Саме ж удосконалення системи управління Сил спеціальних операцій і формування навчальної бази відбуватиметься протягом кількох років. Про це він розповів у інтерв'ю "5 каналу", з яким ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Попередній матеріал
Зубко порівняв енергозатратність України і Польщі
Наступний матеріал
Штаб АТО оприлюднив докази вини російських окупантів у кривавому злочині в Оленівці
Теги:
Loading...

В Одесі провели низку антитерористичних навчань

Українські та азербайджанські силовики влаштували спільні навчання в Києві

Українські морпіхи проводять бойові навчання із британськими інструкторами

Одеські та херсонські морські піхотинці проводять бойові навчання