Поблизу Одеси відбулись військові навчання Facebook / ВМС ЗС України

В Одесі провели низку антитерористичних навчань

В Одеському гарнізоні тривають заходи, спрямовані на посилення охорони та оборони військових об’єктів на травневі свята.

В Одеському гарнізоні тривають заходи, спрямовані на посилення охорони та оборони військових об’єктів на травневі свята. На базі одного з військових містечок відбулись навчання з недопущення терористичних актів, до яких залучався особовий склад частин Військово-Морських Сил та оперативного командування "Південь" ЗС України. Про це йдеться у повідомленні ВМС ЗС України в Facebook.

Як наголосив начальник відділу служби військ ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Андрей, подібного змісту навчання дуже необхідні та проводяться з регулярною періодичністю з урахуванням вимог часу та загроз.

"Світовий досвід ведення локальних збройних конфліктів за останні 20 років наочно показує, що чим менше коло можливостей прямої збройної агресії з боку противника, тим збільшуються ризики його діяльності в напрямі спроб вчинення терористичних актів. Звичайно, що до такого розвитку подій треба бути завжди напоготові, і саме з цією метою проводяться антитерориcтичні навчання", - підкреслив він.

З його слів, до навчань залучають представників різних видів військ. Щодо самого перебігу навчання, то вони пройшли на досить гідному рівні. Зокрема, використали засоби маскування й імітації, в їх ході військовослужбовці протидиверсійного резерву частин ВМС та Сухопутних військ в пішому порядку та на бойовій техніці відпрацювали низку питань, пов’язаних з локалізацією диверсійно-розвідувальних груп терористів, їхнім подальшим блокуванням, роззброєнням та ліквідуванням.

Нагадаємо, в період з 26 по 29 квітня 2016 року в місті Одеса буде проведено низку антитерористичних навчань із залученням військової техніки та підрозділів спеціального призначення ВМС ЗС України. Мешканців міста та гостей просять зберігати спокій, віднестися до ситуації із розумінням до тимчасових незручностей та обмежень у руху транспорту.

Попередній матеріал
Директор слов'янської школи повідомив подробиці візиту Орландо Блума
Наступний матеріал
Прокуратура оголосила в розшук командувача Чорноморського флоту РФ
Теги:
Loading...

В Туреччині затримали 6 тисяч осіб за спробу державного заколоту

Бойовики використали "блукаючі міномети", аби спровокувати сили АТО – Мотузяник

Повстання у Єревані: один поліцейський загинув, ще двох поранено

Довибори в Раду на Луганщині: поліція зафіксувала низку порушень