5 канал

"Мрію вручити генеральські погони жінці": Полторак привітав особливих армійців зі святом

Понад сотні жінок за мужність і героїзм присвоїли звання, вручили нагороди й цінні подарунки

Міністр оборони України Степан Полторак привітав жінок-військових із Міжнародним жіночим днем. Про це повідомляє "5 канал". 

Як відзначив Степан Полторак, можливо, свято згодом зникне з календаря, однак це не привід не вітати жіночу половину Збройних Сил, яка нині пліч-о-пліч із чоловіками стоїть на захисті держави. Натепер у лавах ЗСУ працюють 24 тисячі жінок, 3 тисячі із них обіймають офіцерські звання й посади.

Під час урочистостей міністр оборони також зачитав наказ: більш як сотні жінок за мужність і героїзм присвоїти звання, вручити нагороди й цінні подарунки. І на честь весняного свята – квіти.

"Сьогодні ми робимо все можливе, щоб жінка в армії мала рівні права. Ще п'ять років тому ми не могли уявити собі, що жінка буде мати право у 2016-2017 роках на опанування більше 10 спеціальностей військових. Завдання всіх, у тому числі й моє як міністра створити всі відповідні умови, рівні умови для проходження служби, для кар'єрного росту. Я мрію про те, щоб вручити перші генеральські погони жінці", – відзначив Степан Полторак.

Дивіться також фотогалерею за темою

Українські валькірії: На Житомирщині жінки-офіцери ВДВ провели стрільби з мінометів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Полювання" на злісних неплатників аліментів на Львівщині: що з цього вийшло
Наступний матеріал
У Києві невідомий біля метро "Лісова" підірвав гранатою автомобіль: що з'ясувала поліція
Loading...