Костянтин Фішер
Костянтин Фішер Facebook / Центр волонтерів \"People\'s Project\"

"Мрію тренувати дітей карате": ветеран АТО потребує допомоги на спеціальний протез

20 років Костянтин Фішер віддав присвятив найжорсткішому зі стилів карате Кіокусінкай. Та в зоні АТО зазнав важкого поранення у коліно

Волонтери  People’s Project розпочали збір коштів для ветерана АТО – Костянтина Фішера.

"Про нього скажемо просто: Фішер неймовірний. Не людина, а шматок гартованої криці. Костянтин Фішер – ветеран АТО, який пройшов найгарячіші точки першого року війни. Був і снайпером, і розвідником, і… решту, даруйте, через військову таємницю ми розповісти вже не зможемо", – зазначають волонтери. 

"Якби в житті можна було щось змінити, я би знову пішов у АТО, бо на цій війні загинули мої друзі, мої побратими, які протягом мого життя були завжди поряд зі мною. Звістка про загибель друзів, тривожні новини з фронту, підтягування техніки до місць дислокації моїх побратимів, – мені тоді було настільки важко психологічно, що я не зміг перебороти свій стан і вирішив вступити добровольцем до лав ЗСУ", – пригадує сам військовий.

В АТО під час нічної розвідки Костянтин та його група нарвалися на ворожий секрет. Ворожа куля з кулемету поцілила у коліно бійця та тяжко порвала артерію.

"Врятував побратим: витяг з-під вогню, кілометр ніс на плечах до своїх. За той час Костянтин ледь не стік кров’ю – згодом виявилося, що втратив понад три літри крові", – розповіли в People'sProject.

Нині боєць повністю відновився, пройшов курс реабілітації та живе максимально повним життям. Він мріє повернутися до активних занять східними двоборствами, бо 20 років свого життя присвятив найжорсткішому зі стилів карате Кіокусінкай.

Костянтин Фішер
Костянтин ФішерFacebook / Центр волонтерів \"People\'s Project\"

"Я тренувався фактично все своє життя", – каже боєць.

Костянтин не просто активно займається, він брав участь у змаганні для ветеранів АТО. Мрія бійця – набрати групи для тренувань і щедро ділитися своїм безцінним практичним вмінням з іншими ветеранами та охочою до навчання молоддю.

Волонтери People's Project вирішили посприяти у таких прагненнях ветерана АТО і відкрили збір коштів у рамках проекту "Переможці". Нині потрібно – 308 тисяч гривень.

Костянтин Фішер
/
Костянтин Фішер
Костянтин Фішер
/
Костянтин Фішер

"За ці гроші фахівці-протезисти виготовлять для Костянтина спеціальний ортопедичний стегновий протез німецької марки Otto Bock, який складається з гільзи фізіологічної форми, підлаштованої спеціально під ногу Костянтина, зручної спортивної стопи, а також комп’ютеризованого колінного вузла, який сполучає деталі та допомагає керувати роботою протезу під час найрізноманітніших динамічних навантажень. Ні, це не нова жива нога – але максимально на неї схоже", – пояснюють волонтери.

Більше про те, як втілити мрію захисника в життя та про самого Костянтина – дивіться за посиланням

Попередній матеріал
Вирішальний матч: збірна України поступилась Хорватії на відборі до ЧС-2018
Наступний матеріал
В Угорщині заявили про намір ініціювати перегляд Угоди про асоціацію Україна-ЄС через реформу освіти
Loading...