УЄФА

Вирішальний матч: збірна України поступилась Хорватії на відборі до ЧС-2018

Українці не змогли вибороти перемогу в збірної Хорватії

У понеділок, 9 жовтня на столичному НСК "Олімпійський" пройшов вирішальний матч відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2018. У ньому українська збірна змагалась з хорватською за місце у плей-офф.

На жаль, українцям не вдалося здобути перемогу у матчі. Національна збірна поступилась із результатом 0:2.

Перший гол українці пропустили на 61-й хвилині. Гол забив форвард німецького клубу "Гоффенгайм" Андрей Крамарич.

Другий гол українці пропустили на 70-й хвилині. Тоді Крамарич зробив дубль після передачі Івана Ракитича.

Цього разу опонентам української збірної вистачило би і нічиєї для перемоги, а от нашим футболістам конче була потрібна саме перемога за кількістю забитих голів. Відповідно, Україна не їде на Чемпіонат світу з футболу 2018.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Тричі краща легкоатлетка місяця: як армійська спортсменка Левченко збирає титули
"Мрію тренувати дітей карате": ветеран АТО потребує допомоги на спеціальний протез