5 канал

"Можна вести перемовини з ким завгодно, але це не має бути політичною заявою" – блогер про намір Савченко

Блогер вважає, що якщо брати пояснення Надії, там було все правильно

Заява Савченко про готовність вести переговори з ватажками бойовиків здивувала. Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив блогер Ян Валетов.

"Вчора я сприйняв це з певним здивуванням. Доки уважно не послухав. Якщо брати пояснення Надії, які були вже сказані після запитання Ганапольського, там було все правильно, що можна говорити хоч з чортом, хоч з дияволом, хоч з другом, хоч з недругом для того, щоб витягнути наших хлопців звідти, з підвалів. Я вважаю, що можна вести перемовини з ким завгодно, інша справа, що це не має бути політичною заявою", – підкреслив Валетов.

Він також додав, що з польовими командирами переговори ведуться. І це ілюзія, що перемовин немає. За його словами, Ізраїль та США все-таки ведуть переговори з терористами. Після Мюнхенської трагедії концепція щодо прийнятності вести переговори з терористами дещо змінилася. Валетов сказав, що українці в цьому плані трохи відстають.

"У мене є друзі, які пройшли АТО, і вони розповідали про наших хлопців, які потрапили в полон зимою, у підвал, в якому текли труби. І люди спали, висячи на трубі, доки один спав, інші його тримали... Чи потрібно вести перемовини, аби таких людей визволити з таких підвалів? Я вважаю, що потрібно. І Надя – солдат. Вона не політик. Ви хотіли подивитися, як виглядає людина без професіональної деформації у Верховній Раді? Дивіться … Вона солдат і говорить, як солдат", – підсумував Валетов.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Савченко заявила, що готова особисто визволяти українських заручників. Напередодні Савченко заявила, що готова вести прямі переговори з "ДНР" та "ЛНР"

Попередній матеріал
Одіозного миколаївського чиновника Романчука арештували на 2 місяці
Наступний матеріал
Кабмін схвалив антикорупційний порядок роботи митниць

СБУ виключає можливість переговорів Савченко з "лідерами "ДНР" та "ЛНР"

Савченко з Ярошем відвідали українських військових у зоні АТО

Опитування: Понад 55% росіян схвалюють обмін Савченко на ГРУшників

Вночі Савченко їздила до зони АТО (ФОТО)

У Харкові на концерті Вакарчук присвятив пісню Надії Савченко

Савченко: Повернувшись з АТО, я вирішила, що відмовлюсь від "учасника бойових дій"