Герой Небесної Сотні Дмитро Максимов

Можливість втілити мрії: стартував конкурс на здобуття відзнаки імені Дмитра Максимова

Герой Небесної Сотні Дмитро Максимов – дзюдоїст-дефлімпієць, що загинув від вибуху бойової гранати 18 лютого 2014 року

Стартував конкурс на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні дефлімпійця дзюдоїста Дмитра Максимова. До 27 квітня – заявки на участь можуть подавати всі, хто створює умови для занять спорту українцям з інвалідністю.

Іменні нагороди заснували родичі загиблих на Майдані, щоби втілювати мрії та задуми, які їхні рідні не встигли реалізувати за життя. Дмитра Максимова – спортсмена з вадами слуху – називали надією національної збірної України, адже 2013-го він став бронзовим призером із дзюдо Дефлімпійських ігор. Також здобув "бронзу" на Чемпіонаті світу зі східних єдиноборств серед глухих у Венесуелі.

19-річний Дмитро загинув 18 лютого 2014 року від вибуху бойової гранати, яку під час протистоянь кинули в натовп майданівців. Цьогоріч відзнаку імені Дмитра Максимова вручатимуть уже вдруге, переможців визначать 11 травня.

"Проект спрямований на таких самих молодих, активних – дати їм можливість реалізувати себе в пам'ять про загиблих. Кожним проектом ми хочемо зробити Україну кращою", – зазначив голова ГО "Родина Героїв "Небесної Сотні" Володимир Бондарчук.

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бойовики "Л/ДНР" брали участь у руйнуванні українських пам’ятників у Польщі – Розенко
Наступний матеріал
Виплату за енергозбереження отримали 1 мільйон 700 тисяч родин – Розенко