Лікарняний
Лікарняний http://www.m-rda.gov.ua/

МОЗ відклало повний перехід на електронні лікарняні в Україні – яка причина

  Читайте по-русски
  Водночас нині вже можна оформляти лікарняні в електронному форматі

  В Україні відклали повний перехід на електронні лікарняні, який повинен був відбутися з 1 вересня 2021 року. Прессекретар Міністерства охорони здоров'я Роман Борщ пояснив, що з 3000 установ, які можуть визначати непрацездатність, цифрову систему опанували трохи більше як 2000. Про це він розповів "Суспільному".

  "Нині понад дві тисячі закладів можуть формувати електронні лікарняні. Передбачений повний перехід з 1 вересня, але зважаючи на те, що є окремі відомчі лікарні – ті, що в глибинках, яким треба трохи більше часу – зараз готується наказ, який продовжить цей перехідний період до жовтня", – зазначив він.

  У МОЗ зауважують, що вже можна оформляти лікарняні в електронному форматі, але деякий час медустанови ще зможуть видавати і паперові листки непрацездатності.

  Нагадаємо, Кабмін обіцяв запровадити е-лікарняний з 1 квітня 2020 року, однак він не запрацював через технічні проблеми. Терміни запуску системи перенесли на серпень 2020 року, але і тоді не вийшло. Із 10 червня 2021 року медичні установи почали поступовий перехід на електронні лікарняні.

  Попередній матеріал
  Окупанти на Донбасі в серпні вбили 9 українських захисників, 28 – поранені
  Наступний матеріал
  Популяризація технічних професій: "Метінвест" став генеральним спонсором освітнього конкурсу WorldSkills Ukraine-2022
  Loading...