ММК імені Ілліча
ММК імені Ілліча Метінвест

Популяризація технічних професій: "Метінвест" став генеральним спонсором освітнього конкурсу WorldSkills Ukraine-2022

  Читайте по-русски
  Worldskills Ukraine – частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який називають олімпійськими іграми для студентів і працівників у віці 18-22 роки

  Металургійна компанія "Метінвест" за 15 років своєї історії інвестувала 150 млн грн в освіту, підтримавши проєкти зі впровадження 57 професійних і 50 освітніх стандартів, повідомив генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков. Про це пише "Інтерфакс–Україна".

  "Ми послідовно займаємося реформою технічної освіти в країні. За 15 років роботи" Метінвест" вклав в сферу освіти 180 млн грн. За підтримки групи в Україні впроваджено 57 професійних і 50 освітніх стандартів. Нарешті, ми будуємо перший в Україні гірничо–металургійний університет "Метінвест Політехніка". Все це ми робимо для того, щоб молоді люди знайшли себе в професіях, а українці могли пишатися розвитком технологій в своїй країні", – цитує видання слова Юрія Риженкова.

  За його словами, "Метінвест" є партнером конкурсу робітничих професій WorldSkills Ukraine, відколи цей конкурс існує, – з 2016 р. Як зазначається, цьогоріч відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine–2022 для молодих фахівців і школярів стартує в жовтні в Україні.

  Як повідомляється, група "Метінвест" шостий рік поспіль виступає генеральним партнером конкурсу.

  Відомо, що конкурс складається з двох етапів – регіонального та всеукраїнського – і триває 2 роки. Відбір у регіонах триватиме в жовтні–листопаді цього року, а фінал на національному рівні – у квітні–травні 2022 р.

  Цього року змагання відбудуться за 18 компетенцій, з яких 12 – для учнів закладів профосвіти і кваліфікованих працівників і 6 – для школярів. Конкурсні завдання з більшості компетенцій уже доступні на worldskillsukraine.org. Учасники мають продемонструвати свої практичні навички.

  Як пише видання, "Метінвест" традиційно виступає спонсором профільних компетенцій та підтримує змагання серед токарів, слюсарів, електромонтерів, зварювальників, помічників машиніста тепловоза, машиністів крана, вогнетривників.

  У цьому році компанія ініціювала проведення додаткових проєктів і заходів для експертів, конкурсантів, викладачів і школярів, які допоможуть популяризувати технічні професії і підвищити стандарти профтехосвіти.

  Зокрема, з листопада 2021 р. по травень 2022–го триватиме навчання в Академії WorldSkills Ukraine. Експерти WorldSkills International проведуть тренінги для українських фахівців про міжнародні стандарти проведення змагань і оцінці компетенцій учасників. А викладачі закладів профтехосвіти Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу зможуть підвищити свою кваліфікацію на підприємствах "Метінвесту" стати учасниками конференцій.

  Зазначається, що "Метінвест" допоможе збірним підготуватися до конкурсу. На учасників регіональних конкурсів з вересня чекають майстер–класи, екскурсії на підприємства та зустрічі з топменеджерами групи.

  8– та 9–класники зможуть узяти участь у профорієнтаційній програмі Steel Craft. Ці станції імітують виробничі завдання для технічних фахівців. Учасники зможуть пройти квести – спробувати себе в робочій професії. Програма стартує в жовтні 2021 р. і триватиме в Маріуполі, Запоріжжі та Кривому Розі.

  Worldskills Ukraine – частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який називають олімпійськими іграми для студентів і працівників у віці 18–22 роки.

  Організатори: МОН України, Інститут модернізації змісту освіти, Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України і об'єднання "Укрметалургпром".

  Асоціація Worldskills International заснована в 1946 р. Конкурс проводиться в 85 країнах – це найбільше змагання в світі. Україна стала членом Worldskills International 2016 р.

  Попередній матеріал
  МОЗ відклало повний перехід на електронні лікарняні в Україні – яка причина
  Наступний матеріал
  На Донбасі внаслідок ворожих обстрілів загинув 27-річний житель Львівщини
  Теги:
  Loading...