грип
грип Фото із відкритих джерел

МОЗ: У жодній з областей України епідемії грипу немає

  Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено в жодній з областей

  Протягом минулого тижня активність грипу в Україні залишається низькою. У жодній з областей країни епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищений. У цьому запевняє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

  "На 43 тижні епідемічного сезону з 23-29 жовтня 2017 активність грипу в регіонах України залишається низькою; на ГРВІ захворіло 162664 людини, що типово для цієї пори року", – зазначається в повідомленні.

  У МОЗ кажуть, що протягом минулого тижня лабораторними дослідженнями не було визначено вірусів грипу, смертей через ускладнення від грипу не зафіксовано. Також повідомляється, що епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено в жодній з областей.

  У відомстві також нагадують, що симптомами грипу є висока температура, лихоманка, головний біль та біль у м'язах, загальна слабкість, втрата апетиту; ймовірна нудота.

  У разі виявлення симптомів, потрібно негайно звернутися до лікаря. А от профілактикою грипу є щорічне щеплення від грипу. З початку сезону щеплення проти грипу в Україні зробили понад 8 тис. людей. 

  Попередній матеріал
  Вибори до міських ОТГ: лідером став "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  Наступний матеріал
  Осмаєв розповів, як Україна може помститися за вбивство Аміни Окуєвої
  Loading...