Фото golos.ua

МОЗ розблоковує державні закупівлі ліків

  Міністерство охорони здоров’я розблокувало закупівлю життєво важливих медикаментів – повідомив виконувач обов’язків профільного міністра Василь Лазоришинець.


  Каже, найбільшою проблемою залишається закупівля ліків для дітей хворих на ВІЛ-СНІД, а також вакцина БЦЖ. Попри те, що 600 тисяч доз необхідної вакцини є, використовувати її не можна без внесення змін до закону про лікарські засоби. І саме це планувала зробити напередодні Верховна Рада, однак через вуличні заворушення засідання скоротили, повідомив Лазоришинець.

  Разом з тим, уже розблоковані закупівлі ліків для антиретровірусної терапії, медикаментів для серцево-судинних захворювань, ендопротезів.

  "Майже вдвічі збільшена кількість процедур, які знаходяться в процесі вирішення. Хотів би також відмітити, що укладено договорів на сьогоднішній день на 495 мільйонів. Це в п’ять разів більше, ніж було на перше жовтня, і на 170 мільйонів більше, ніж було тиждень тому назад. Тобто, процес іде", – запевнив Василь Лазоришинець.

  Нагадаємо, Олега Мусія два тижні тому відсторонили від виконання обов'язків міністра саме через незадовільний процес держзакупівель ліків.

  Попередній матеріал
  Переселенці з Донбасу можуть опинитись на вулиці через суперечку довкола санаторію
  Наступний матеріал
  ЄС і УЄФА обурені провокацією під час матчу збірних Сербії та Албанії
  Теги:
  Loading...