5.ua

Переселенці з Донбасу можуть опинитись на вулиці через суперечку довкола санаторію

  Майже триста переселенців з Донбасу опинилися в епіцентрі боротьби за санаторій "Джерело" у Києві.


  У санаторії нині живуть 270 людей, з них 110 – діти. Переселенці кажуть: волонтери, які їх поселяли, представлялися власниками приміщення. Де вони тепер – ніхто не знає, а на приміщення претендують одразу кілька груп людей, які навіть зі зброєю приходять виселяти біженців. Поки знімальна група "5-го каналу" працює у санаторії, туди приходять спочатку волонтери, які збираються робити там реабілітаційний центр, а пізніше намагаються потрапити люди, які представляються бійцями "Айдару".

  Справжні господарі санаторію тепер за кордоном, зв'язку з ними немає – кажуть у департаменті соцполітики столичної адміністрації. Втручатися у конфлікт чиновники не можуть, адже будівля – приватна. Куди переселити людей із "Джерела" – теж не знають. Їм можуть запропонувати лише платне житло у готелях або хостелах.

  Власника немає, проте є його представники. За їхніми словами, санаторій здали в оренду благодійному фонду, який влаштує там центр для реабілітації поранених воїнів. Орендар же запевняє – переселенці у санаторії перебувають незаконно.

  Переселенці вже звернулися за допомогою до адміністрації Президента та Генеральної прокуратури, тож тепер чекають на відповідь.

  Юлія Божко, Дмитро Демішев, Віктор Сніжко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Двох важкопоранених українських бійців готують до лікування в Австрії
  Наступний матеріал
  МОЗ розблоковує державні закупівлі ліків
  Теги:
  Loading...