фото rupor24.info

ЄС і УЄФА обурені провокацією під час матчу збірних Сербії та Албанії

  ЄС розчарований провокацією під час футбольного матчу між збірними Сербії та Албанії.


  Про це заявила офіційний представник глави дипломатії ЄС Кетрін Ештон Майя Косьянчич: "Ми розчаровані тим, що футбольний матч учора був зірваний у результаті провокації. Ми вважаємо, що цей інцидент на стадіоні не повинен впливати на політику. У цьому контексті важливі регіональне співробітництво та запланований візит албанського прем'єр-міністра до Сербії у найближчі дні".

  Нагадаємо, відбірковий матч до чемпіонату Європи, що проходив напередодні у Белграді, зупинили в кінці першого тайму. Тоді над полем з'явився невеликий безпілотний літальний апарат, до якого прив’язали прапор так званої "Великої Албанії". Захисник сербів Стефан Митрович зірвав стяг, кілька гравців албанської збірної спробували його зупинити, між футболістами спалахнула бійка. Це спровокувало заворушення на полі та трибунах. Гра так і не відновилася.

  Своє розчарування через бійку висловив і представник від УЄФА Гаррі Бін. За його словами, організація найближчим часом знайде винуватців заворушень.

  "Це прикра ситуація. Обставини склалися таким чином, що ми не змогли продовжувати матч. Ви всі бачили, що сталося. Я не можу коментувати, хто винен, або що послугувало причиною. Я представлю свою доповідь до УЄФА і будемо вирішувати, що робити далі", – підсумував Гаррі Бін.

  Варто зазначити, що це була перша офіційна гра між футбольними збірними Сербії та Албанії після оголошення краєм Косово незалежності у 2008 році.

  Попередній матеріал
  МОЗ розблоковує державні закупівлі ліків
  Наступний матеріал
  Сьогодні на Майдані мітингували люди із вадами зору
  Loading...